Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsiságból megmértem a...

Kiváncsiságból megmértem a hőmet reggel négy helyen is, elég érdekes lett az eredmény! Szerintetek lehet baba, vagy nem?

Figyelt kérdés

Szeptember 1-re nem vártam volna a mensimet, de szombaton este elkezdtem barnázni. Azóta kicsit jobban barnázok, és az előbb kiváncsiságból fel is nyultam magamnak jó mélyre, de csak sűrű, ragadós, enyhén barnás-pirosas vérzésem van. Na most a hőm elég érdekesen alalult reggelt:

szájban:36,9

hónaljban:36,5

hüvelyben:37,6

végbélben:37,6

Ezt nem értem........, a melleim már 10 napja ugyan úgy fájnak mint mensi előtt, de a hőmmel nem vok megelégedve. Nem tudom, hogy most mire gondoljak. Szerintetek melyik ad pontos eredményt? Ha holnap is marad ilyen a mensim, akkor szerda, vagy csütörtök reggel csinálok egy tesztet. Ti mire gondolnátok a helyemben? Nem élem magam semmibe sem, mert évek óta nem jön össze, de ilyen mensi most fordult meg velem előszőr. A válaszokat előre köszönöm!


2009. aug. 31. 12:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Na most voltam wc-n és már erősebb a vérzésem. :( Igazi piros vérzés. Lehet csak ennyi kellett, hogy rendesen megjöjjön, hogy kicsit megpiszkáljam magam? :D De akkor a hőm miért volt olyan magas reggel hüvelyben, és végbélben? Na mindegy, nem adjuk fel......:)
2009. aug. 31. 14:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindig mensi 2. napján esik le a hőm több fokot, ugyhogy lehet nálad is így lesz.
2009. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!