Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség után...

Méhen kívüli terhesség után átjárhatósági vizsgálat?

Figyelt kérdés
Méhen kívüli terhesség miatt a bal oldali petevezetékem eltávolították. Az orvos azt mondta, felesleges átjárhatósági vizsgálatot csinálni, mert az sem garancia arra, hogy legközelebb nem lesz megint ez. Próbálkozzunk, és vagy sikerül, vagy sajnos nem úszom meg a méhen kívüli terhességet. Szerintetek?

2013. jan. 22. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne megtudni, hogy a másik petevezetéked átjárható-e, mert ha nem akkor csak lombikkal sikerülhet a terhesség. A méhen kívüli terehesség úgy tudom bárkinél előfordulhat sajnos.
2013. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Azt elfelejtettem, hogy vannak esetek amikor a petevezetéket műtéttel átjárhatóvá tudják tenni. Tehét mindenképpen jó lenne tudnod, hogy mi a helyzet. Szerintem menj el másik dokihoz és kérdezd meg a véleményét.
2013. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!