Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán még is terhes vagyok?

Talán még is terhes vagyok?

Figyelt kérdés

úgy éreztem terhes vagyok, hányinger és rosszul lét.Ma két terhességi tesztet is készitettem, mindenkettő negativ lett.

Lehet, hogy mégis terhes vagyok? Vagy csak bebeszélem?



2013. jan. 22. 17:26
 1/4 anonim válasza:
nem vagy terhes.
2013. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Új kérdés szexualitás témában


Figyelem!


Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű, a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki!


Amennyiben a fogamzásgátlásról van egyéb kérdésed, a Szerelem, szex/Fogamzásgátlás kategóriába írd ki!


Amennyiben nő vagy, és menstruációs problémával kapcsolatos a kérdés, az Egészség/Nők egészsége kategóriába írd ki!


Amennyiben férfi vagy, és merevedési/fertőzési/stb. problémáról kérdeznél, az Egészség/Férfiak egészsége kategóriába írd ki!


Az első figyelmeztetést ajánlanám figyelmedbe!

2013. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív, akkor nem valószínű, hog terhes vagy. Illetve lehetséges, de akkor még annyira alacsony a hcg szint, hogy a teszt nem reagál rá, ebben az esetben meg még tüneteket sem okoz. Szóval vagy beképzeled, vagy más okozza. Késik már a menzeszed?
2013. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Hány naposak általában a ciklusaid? Hányadik napon végezted a tesztet? Reggeli első vizeletből teszteltél?
2013. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!