Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Early terhességi...

Predictor Early terhességi teszt ennyire megbízhatatlan lenne? Írnátok megbízható teszteket?

Figyelt kérdés
Még a kontrollcsík sem jelent meg.....Ahol a terhességet kellene jelezni ott pedig halvány rózsaszín maszat látható.Ezért 1000 Ft-ot elkérnek! Ezek után a 3500 ft-os Predictor Ovulációs tesztet kidobhatom az ablakon?
2013. jan. 23. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én bementem a gyógyszertárba, és kértem egy tesztet, Gabrielt kaptam, és menzesz kimaradása után másnap kimutatta, hogy terhes vagyok. Minden jót Neked!
2013. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a DM-es teszt is bejött.
2013. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyógyszertárba mentem be. Két különbözőt is vettem és mindkettő pozitív volt. Később a mezei tescos teszt is pozitív lett, úgyhogy nekem eddig nem volt olyan, ami rossz volt.
2013. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A prdeictorról én is elég sok negatív tapasztalatot olvastam. Viszont a rosszmannos facelle, vagy a dm-ben kapható x-epil, amik olcsók (500ft körül)teljesen jók. Nekem menzesz előtt 3 nappal már kimutatta a terhességet.
2013. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon átvert ez a teszt. 3 hónapja késett 1 napot és volt otthon 2 ilyen teszt. Elhasználtam az egyiket és látható, de halvány pozitív lett. Elkezdtem nagyon reménykedni. Képzelheted, 6 év és közel 100 negatív teszt után végre egy halvány pozi. Majd kiugrottam a bőrömből. Másnap reggel elkezdtem barnázni. Megcsináltam a másik tesztet is, az is halvány pozi lett. Elrohantam az orvosomhoz, ő csináltatott egy vérvételt ami kimutatta, hogy nincs is hcg sem a véremben sem a vizeletben. Azóta már rengeteg nőtől hallottam, hogy álpozitív lett ez a fajta teszt. Egy nagy rakás sz*r! Szerintem az ovu tesztje sem lehet jobb. A netről rendelt tesztek sokkal jobbak és még olcsóbbak is!
2013. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az ovulációs tesztje nem vált be, szerintem rossz volt mind.

2013. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, már régi. Szerintem kevés volt a vizeletbe mártási idő. Amit leírtál, abból Számomra ez derül ki.
2013. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A predictort sokáig kell a vizeletben hagyni hogy rendesen felszívja. Ha tesztelés előtt megnézitek a tesztet, ha nagyon nézegetitek, forgatjátok látjátok a halvány csíkot rajta.
2018. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!