Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt 1 nappal a...

Clearblue teszt 1 nappal a menzesz előtt negatív lett, akkor tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
A ciklusom 8. napján voltunk együtt, holnap kéne megjönnie..
2013. jan. 23. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
14 nap körül szokott peteérés lenni, és a pete 12-24 órán keresztül tud megtermékenyülni. A spermiumok max 3 napig életképesek. (8+3=11) tehát max a ciklus 11 napjáig tudtál volna teherbe esni, de a 14-én szokott peteérés lenni. És ha még a teszt is negatív, akkor szerintem 99% hogy nem vagy terhes.
2013. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) csak annyi helyen olvasni, hogy nem mindig a ciklus közepén van peteérés , hanem egyedfüggő...
2013. jan. 23. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy észrevétel:nekem eddig a terhességeimet egyik esetben sem mutatta ki ez a teszt,pedig nem korán csináltam.Rákövetkező nap egy másikat próbáltam és az azonnal egyértelmű +at mutatott.Én nem tudok benne bízni; szerintem azért próbálkozz egy másikkal is.Abból baj nem lehet.
2013. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még lehet pozitív.Szerintem ha már mondjuk a nemvárt után egy héttel negatív,akkor annak már hihetsz.
2013. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Ha nem jön meg akkor csinálj egy másik fajta tesztet.
2013. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!