Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünet vagy álterhes...

Terhességi tünet vagy álterhességi tünet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát a férjemmel, de úgy tűnik nehezen jön össze, orvos által igazolva. Az előző hónapban késett úgy 3 napot, tünetek is voltak. De két napon keresztül nagyon fájt a hasam és véreztem is, bár nem olyan sokat, ahogy szoktam. Most 9 napja késik, semmim sem fáj, kivéve a mellem, ami hatalmasra duzzadt.2 napja pedig pár csepp fehéres, sűrűbb folyadék jött belőlük, de mára úgymond elapadt. Elméletileg ez hormonbaj jele is lehet, de sok helyen írják terhességi tünetnek is. Tekintve, hogy én nehezen esek teherbe, illetve ha sikerül is, általában elvetélek, most nagyon izgulok. Mielőtt megcsinálom a tesztet, szeretném tudni, hogy vannak e hasonló tünetekkel babát váró nők. Illetve, hogy sikerült e másoknak is teherbe esni a nehezített körülmények között orvosi segítség nélkül. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 24. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár még terhesség is lehet a tünetek alapján. A melled nem érzékeny csak megduzzadt? Drukkolok, hogy baba legyen! Majd Írd meg mit mondott a teszt!
2013. jan. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

9 nap késés után bár milyen teszten pozitívan kellene lennie, ha terhes vagy!

Nekem hormonális gondjaim voltak, mindd a két gyermekem 3,5 év utàn jött össze!

Az elsőnél semmi tünet, a másodiknál, mell fájas volt, de csak 1 napig.

2013. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csináld meg azt a tesztet, és írd meg, mi lett!
2013. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az egész baba dolog egy nagy türelem játék. Akár terhes is lehetsz. Én mikor nem éreztem semmit akkor nem is volt ott semmi. De ez semmit sem jelent ugyan is még nekünk sem jött össze a baba csak reménykedünk. Amikor meg össze jött (csak elment) akkor éreztem terhesség tüneteit. Szerintem akkor leszel terhes ha érzel majd hasonló dolgokat mint mikor terhes voltál. (azt írtad volt, hogy elvetéltél) Én azt javaslom várj, szerintem nem érdemes korán tesztelni mert utána ha még sem sikerül csak még szomorúbb az ember. Az a baba akai akar jönni az erősen fog kapaszkodni és bőven elég ha csak a 6-8 héten tudod meg. (akkor már 90% hogy maradni is fog) Tudom mennyire nagyon nagyon nehéz nem rágörcsölni a dologra, de minden honnan azt hallom hogy nem szabad. Foglald le magad, olvas, keress valami hobbit, írj mese könyvet, kezdj el sportolni, ha szereted a munkád akkor azzal kapcsolatban próbálj valami újat megtanulni, keress valamit ami lefoglal. Én szeretek be menni dolgozni mert az az az egyetlen hely ahol akár órákra is eltudom felejteni a baba témát. (na nem vagyok egy nagy munka mániás, de most nagyon jól jönnek a túlórák) Első körben foglalkoztam a hőmmel, terhesvitaminnal, peteérés tünetekkel, de már egyikkel sem foglalkozok. Éljük a házaséletet mikor időnk és kedvünk engedi, és várjuk hogy végre beköltözzön a babánk. (Elég nekem a baba miatti stressz nem akarok még a hőm össze visszaságán is aggódni, a peteérés miatti programozott szexből el vész a spontaneitás, a terhesvitamin körüli "hasznos- nem hasznos melyiket válasszam " ellentétektől csak még idegesebb leszek.
2013. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csináltam egy tesztet és pozitív lett! :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 25. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok Kedves Kérdező! Boldog és gondmentes babavárást :))


Most kaptam tőled egy kis reményt :) Nekem 4 napja késik a nemvárt, és pár napja nekem is volt krémes folyásom, de csak egy nap.A mellem nekem is érzékeny, főleg esténként. Ha nem jön, akk holnap én is tesztelek :)


Még egyszer gratula :)


(K)

2013. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!