Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a lépések a férfiaknál?

Mik a lépések a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Már 2 éve, hogy próbálkozunk és minden hónap sikertelen volt eddig. Úgy döntöttem, hogy egy kivizsgálás nem árthat ezért elmentem orvoshoz. Kedves, aranyos, rendes volt...de...vizsgálat meg minden nélkül hazaküldött, hogy először párom menjen dokihoz és én az ő leleteivel együtt menjek vissza. Neki hova kell menni? Urológia? Kell oda beutaló? Láttam, hogy andrológián csinálják meg a spermavizsgálatot, viszont az sztk-nál ahova tartozik ott nincs külön ilyen osztály..egybe van az urológiával?


Bocsi a sok kérdésért de elég tapasztalatlan vagyok ezen a téren:)


Köszönöm a válaszokat!:)



2013. jan. 24. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Urológia, andrológia. SZTK alapon kevesen foglalkoznak ezzel. Magán dokit ajánlanék. Pasinak spermiogramm kell, ha gond van akkor neki is hormonvizsgálat, genetikai vizsgálat, ha nincs gond akkor nem kell más.
2013. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Magándoki mennyiért foglalkozik ezzel? Ha csak ezt a részét akarjuk a dologgal nála intézni? Nem igen szeretnék olyanért fizetni mégegyszer amiért már amúgy is fizetek:)
2013. jan. 24. 14:59
 3/12 anonim ***** válasza:
10ezer körül szokott lenni, doki függő.
2013. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:)
2013. jan. 24. 15:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha meddőségi szakrendelésre mentek ott tovább utalják a párod a megfelelő helyre.
2013. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És az hol van pesten helyileg? Lehetőség szerint nem akarok még pluszba fizetni...ha már egyszer amúgyis fizetek ezért..:) Én teljes mértékben elégedett vagyok az sztk-s nőgyógyászommal..:) Viszont neki keresgettem a neten..és nem igen van sztk-s kereteken belül andrológia..:S
2013. jan. 24. 15:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha Bp.iek vagytok akkor keressétek fel a SOTE Urulógiai klinikáját ott vannak jó andrológusok.
2013. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm!!!:)
2013. jan. 24. 15:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!A párom éppen ma volt vizsgálaton.Nem magánúton,hanem SZTK-ban.Az urulógiára kellett menni,nem kellett beutaló.Megvizsgálta a doki,majd elküldte hasi here uh-ra és vérvételre.Nem kellett várni az eredményre.Mondta,hogy 1 hétig ne éljünk házaséletet,és nyugodtan lehet majd itthonról vinni a mintát,de 30 perc alatt be kell érni vele,és ha odaértünk,ne várjunk,hanem kopogtassunk be nyugodtan,és megbeszélünk minden eredményt.Nagyon rendes doki volt.Idős és vicces.:)Hála a dokinak (is) a páromnak sikerült feloldódnia,nem érezte kellemetlenül magát.:)
2013. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, hogy pont valaki olyan ír aki benne van a témában. A spermavizsgálatnak ott rögtön meg is lesz az eredménye?:) Köszönöm a válaszod, nagy segítség!!!!:)))) Írj majd a fejleményekről.:) Mennyi ideje próbálkoztok?
2013. jan. 24. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!