Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tudja megmondani legesle...

Mikor tudja megmondani legesleghamarabb a doki hogy jó helyre ágyazódott be a baba?

Figyelt kérdés
Ma reggel pozitív lett a tesztem, de igazából csak 3-ára nem vártam. De nagyon félek a méhenkívülitől mert egyszer már így jártam. Mikor menjek leghamarabb hogy kiderüljön hogy minden rendben van?
2009. szept. 1. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
10-én már látnia kell, hogy hol van a baba.
2009. szept. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs hogy nem a kérdésedre válaszolok de méhenkivülinél milyen tüneteid voltak?

Mert valószínű hogy most nekem is az van csütörtökön kell mennem ultrahangra!

2009. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, semmi de semmi ami nem lenne normális. Fáradt voltam, és feszített a hasam de csak párszor és nem járt fájdalommal. Aztán elmentem dokihoz, aki visszarendelt egy hét múlva mondván nem lát semmit, majd akkor sem láttak semmit ,vért vettek és abból számolták ki hogy 5-6 hetes lehet a terhesség , tehát ha bennt nincs akkor kint van, és műtét. Ja és ha 2 nappal elötte megyek akkor nem kell műteni mert van valamilyen injekció. A HCG mennyiségétől függően választják ezt a megoldást. Kívánom hogy Neked ne legyen ilyen "élményed"
2009. szept. 1. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy válaszoltál!Hát sajnos pedig lehet hogy én is így vagyok van 5 pozitiv tesztem de mindegyformán halvány semmi erősödés!Multhéten semmit nem látott a doki de a tesztjeim sorra pozik igaz nagyon halványak de azok!A tüneteim gyakori, vízelés ,derékfájdalom ,hányinger mellérzékenység, haspuffadás!De reménykedem hogy nem az vagyok!
2009. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólóhoz írom:Nekem is ugyanilyen tüneteim voltak,és egészséges kislányom született belőle!

Akkor féltem én is,de lécike ne idegeskedj,mert nem csak magadnak ártasz vele!Tanulj az én esetemből!A kérdezőnek és neked is jó egészséget,és pár hónap múlva örömteli sírást kívánok!!!

2009. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!