Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén is ugyanolyan...

Terhesség esetén is ugyanolyan görcsök jelentkeznek a nemvárt napján, mint amikor megjön?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Terhesség esetén nincsenek görcsök a nemvárt napján.
2013. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is pont a nemvárt napján, de sokszor vannak. Mi nem terveztük a babát és folyton azt hittem, hogy na most megjött, na most tuti, de semmi vér nem volt, csak pont olyan görcsök, mint mensikor.
2013. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan olyan érzésem volt, mint mielőtt megjön. Nem mondom, hogy görcs, csak olyan "mindjárt megjön" érzés. Ugyanolyan intenzív, mint máskor.
2013. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nazsa válasza:
Nekem is ugyanolyan enyhe görcsök voltak, minden nap azt hittem,hogy meg fog jönni, míg egy hetes késés után végül teszteltem egyet és pozitiv lett!
2013. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!