Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe-szakértők! Szerintetek...

Görbe-szakértők! Szerintetek jól húzta be az ovut?

Figyelt kérdés

[link]


Még csak tanulom a hőmérőzést, nem tiszta néhány dolog. Pl. nem tudom hogy ha a leesés után csak az alaphőre ugrott vissza, és másnap emelkedett afölé, akkor tényleg vasárnap volt-e ovum ahogy mutatja, vagy inkább hétfőn?


2013. jan. 24. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia igen és jokor is voltatok együtt megy fel a hőd és reméljök fent is marad minden esély megvan a babára drukkolok majd irj!
2013. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon aranyos vagy :)) Már 1 éve próbálkozunk, igazából a hőmérőzést is csak azért kezdtem el mert márciusban szeretném kivizsgáltatni magunkat, és gondoltam a dokim úgyis fog kérni 1-2 görbét.

Szóval nem vagyok túl optimista, de persze a remény még minden hónapban ott van... :)

2013. jan. 24. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Jókor húzta be és szépen alakul. Sok sikert :-)
2013. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De szép a görbéd! Én is most kezdtem, de azt hiszem nálam baj van! :S Én is márcig mérem és utána doki!
2013. jan. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

szia! 2-es válaszoló vagyok. Én 5 hónapig görbéztem, mindegyik másképpen festett és mit ne mondjak a legcikkcakkosabb lett babás a végén. Szóval sose itélkezz a görbe felett, mondjuk a tied tényleg ok!!A babás görbémet tettem fel neked. Sok sikert!

2013. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönök minden választ és drukkot, nagyon kedvesek vagytok.

4-es válaszoló, miből gondolod hogy nálad gond van? Megmutatod a görbéd?

2-es/5-ös válaszoló, köszönöm a görbéd, nagyon szép :)) Jól felugrott a végére!

Amennyire nem akartam ezt a hőmérőzés-dolgot, most annyira le vagyok nyűgözve tőle hogy mennyi minden kiolvasható belőle, és azt a 10 percet az óracsörgés után úgyis ébredezéssel töltöm az ágyban, szóval még csak nem is macerás. Ti egyébként hol méritek és milyen típusú hőmérővel?

2013. jan. 25. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok szájban nyelv alatt 1 percig higanyossal a régi fajtával
2013. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is ugyanígy csinálom (már ha 10-et akartál írni :))).
2013. jan. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!