Anita0802 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
jan 12-én volt meg utoljára a szokásosnál erősebben de egyébként normális volt.tegnap reggel enyhe pecsételésem volt azóta semmi és görcsölök is.fáradt vagyok szédülök émelygek.semmi erőm.tegnap este a cicimből tej szivárgott a fiam 15 hónapos 10 hónapja nem szopizik.tegnap előtt voltunk együtt gumival elvileg nem volt gond. lehetek terhes vagy ez hormonzavar? tegnap csináltam tesztet az negatív de lehet korai volt.
2013. jan. 25. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tegnapelött voltatok együtt ugye nem gondolod h azt a teszt kimutatja?
2013. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem de korábbi együttlétet igen arra gondoltam hogy a tegnap reggeli lehetett-e beágyazódási vérzés
2013. jan. 25. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
de akkor is a beágyazódás után termelődik a HCG,és még akkor se lehet annnyi h kimutassa a teszt..
2013. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az ok de akkor mi miatt lehetnek ezek?
2013. jan. 25. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes egy kis hormon zavar lehet, esetleg a januári menstruációd vetélés volt és az is okozhatott hormonzavart. Persze ez csak akkor van így ha próbálkoztok a kis tesóval amúgy szerintem inkább csak egy kis hormon zavar.
2013. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!