Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal menstruáció előtt...

A párommal menstruáció előtt 4nappal voltunk együtt, utána egy nappal előbb megjött, de csak kb.1,5napig tartott nem olyan volt, mint szokott! Vajon terhes lehetek és ezért?

Figyelt kérdés
A nem volt olyan,mint szokott annyit tesz,hogy az első nap véreztem kicsit,de utána csak pecsételő rózsaszínes vérzésem volt még kb.2napig,azóta semmi!A hasam néha szurkál és tegnap meg úgy éreztem mintha meg akarna jönni!

#Nem úgy jött meg #ahogy szokott!
2013. jan. 26. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Hát, ha csak akkor voltatok együtt, szinte lehetetlen, hogy teherbe estél. Mondjuk van késői peteérés, de azt nem tudom, mennyire gyakori. Szerintem ez most ilyen gyenge volt, és ennyi. Sokminden befolyásolja, pl a stressz is.
2013. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a menstruációm előtti napon voltam együtt a férjemmel és másnap ugyanígy jött meg mint neked 1 napig vmi volt utána csak vmi barnázgatás és lám-lám 2-3 héttel később mikor tesztet csináltam (ja és tudom h akkor jöhetett össze mert máskor nem tudtunk együtt lenni) gyönyörű erős pozitív lett :) Szóval remény van nézz rám már 34 hetes terhes vagyok azóta lassan szülök :) És ahogy leírtad én totál így voltam az elején :) Sok sikert hozzá drukkolok neked!!
2013. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!Holnap lesz a 11.nap,szerintetek tesztelhetek már?Ugyan semmilyen tünetem nincs azon kívül,hogy ugye nem jött meg rendesen,de ez mondjuk tényleg furcsa volt,meg néha azért szurkál a hasam!Egyetlen dolog amiért kétségeim vannak,hogy nekem elég rendszeres a menstruációm(27-28 napos)tehát valószínű,hogy középidőben van a peteérésem is!Na de majd meglátjuk,mindenesetre bizakodom,főleg ha Neked is így volt!További szép babavárást!
2013. jan. 27. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!