Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkepzelheto, hogy teherbeestem?

Elkepzelheto, hogy teherbeestem?

Figyelt kérdés
Mindossze 3 nappal ezelott voltunk egyutt a ferjemmel, es tegnap ota rettenetesen fajnak a melleim es a mellbimboim, az ovu teszt szerint tegnap elott volt pé-m, szerintetek elkepzelheto hogy ilyen hamar jelentkezne az elso tunet?

2013. jan. 27. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Tünet csak akkor van amikor beágyazódik a petesejt, addig nem lehet tünet. Ez legalább 1 hét.
2013. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy teherbe estél, mivel pont jókor voltatok együtt. De abból még nem érezhetsz semmit. Szóval nem amiatt érzed a mellfájdalmat.
2013. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem pontatlan CIKLUSOD ÉS NEM VOLT EGY KORÁBBI OVUD.
2013. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is épp arra gondoltam,h lehetett egy korabbi ovum, nem is tudom, hogy mire gondoljak. Ma reggel pedig hoemelkedessel ebredtem, meg iszonyatos fejfájással.
2013. jan. 27. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet persze korábbi ovu is, de ne akarj mindenre magyarázatot keresni. Ha terhes vagy, ki fog derülni idővel.
2013. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!