Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenképpen csak peteérésnél...

Mindenképpen csak peteérésnél lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Most nem azokra az extrém sztorikra gondolok, amikor fog. tab mellett lett vki terhes, vagy amikor megvolt neki. Hanem az "elméletileg" kategória érdekel
2013. jan. 27. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehetsz terhes, ha van érett petéd, ami megtermékenyülhet. Viszont peteérésed bármikor lehet, leggyakrabban félidőben, de akár mensi alatt vagy egy jó szex után is. Nekem a ciklusom 26. napján volt peteérésem, amikor a kislányom megfogant.
2013. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát elvileg 2 nappal azelőtt fogant meg mikor meg kellett volna jönnie?
2013. jan. 27. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a ciklus bármelyik napján lehet peteérésed, akár a menzesz alatt is. Teherbe esni csak peteéréskor lehet, de olyan nap nincs, amikor lehetetlen.

A menzesz elött két nappal is lehetséges.

2013. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoktak érezni a peteérésem, mmint régen kinevettem ezt, de egy két éve van, hogy a ciklus közepén a jobb vagy a bal petefészkemben kis fájdalmat érzek nyilalás szerűen, tompán de aztán elmúlik. Ez ugye az?
2013. jan. 27. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a peteérésedet érzed. Én kb. 25 éves korom óta érzem csak.
2013. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én 23 éves korom óta.

Köszönöm a válaszokat!:)

2013. jan. 27. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!