Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bébit szeretnék már fél éve...

Bébit szeretnék már fél éve nem jön össze. Ma kellen lennie a nem vártnak. Nem görcsöl a hasam és nem is vérzek, csak nagyon pici pecsét van a WCpapíron. Lehet, hogy sikerült a bébi? A mellem duzzadtabb, érzékenyebb.

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre hogy tudnánk válaszolni?
2013. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha csinálnál egy tesztet? (mégis, honnan tudnánk, hogy terhes vagy-e?)
2013. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy meg fog jönni
2013. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Reménykedni lehet, amíg nem jön meg. Késés bármitől lehet. Mellérzékenység bíztató. Ha nem jön meg, tesztelj 1-2 napon belül, lehetőleg reggeli első pisiből. De mi tényleg nem tudjuk így megmondani, csak drukkolni legfeljebb... :) Kívánom, hogy babás légy!!!! ++++
2013. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a pecsét sajna gyakran azt jelzi hogy meg fog jönni. De ha nem jön meg 1-2 napon belül mindneképp tesztlej.
2013. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött, nincs bébim. Ha elmúlik muszáj lesz mindennap próbálkozni, úgy hátha sikerül a bébi.
2013. jan. 30. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:

A mindennapit nem ajánlják, minden másnap kell, különben lehet nem lesz elég a spermium mennyisége. Nem méred a hődet? vagy használj ovu tesztet.

Nekem is sajna ugy néz ki megjön pedig már reménykedtem.

2013. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ovulációs mikroszkópot használtam, de az semmit nem ér, mindíg csak úgyanolyan képet mutat amorf formát még akkor is, ha nincs rajta nyálminta.A menszeszem ma múlóban van már csak enyhén pecsételek, 3 napig véreztem rendesen. Már holnap elkezdjük a próbálkozást újra és reménykedek összejön a bébi.A ciklusom végre helyreállt, 40 naposból 32-33 naposra megjavult.Elevitet 3 hónapig szedtem, most a Gravidát szedem.Mi segíthetné még a termékenységet?
2013. jan. 31. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!