Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, hőgörbe alapján,...

Szerintetek, hőgörbe alapján, volt már peteérésem ebben a hónapban, vagy csak próbálkozik a szervezetem?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 28. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt.
2013. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi 1#-es a válaszodat.

Nekem is gyanús, mert amikor szedtem a clostit, magasabbra emelkedett a pé-t követően a hőmérsékletem,meg az Uh is igazolta,hogy van pé-m és a nemvárt napján, ahogy illik, le is esett az alaphő alá. Olvastam már, hogy valakinek, ilyen, vagy hasonlóan lapos görbével sikerült teherbe esnie. Tesztet még nem csináltam, még várnék vele pár napot, mert a closti előtt is voltak hasonló hosszú ciklusaim, ez még nem lehet jele a terhességnek. Azon kívül meg nem igazán érzem, hogy meg akarna jönni, pedig előtte már általában 1 héttel a melleim elég érzékenyek szoktak lenni és fel is szoktam puffadni. Most azon kívül, hogy néha görcsölget a hasam, semmi más tünetem nincsen.

2013. jan. 28. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2013. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem volt, ez majdnem hasonlít az én 66 napos ciklusomhoz, amit végül norcoluttal hoztak meg.

Az enyém ilyen volt

[link]


Azt mondta az orvos az Uh-on hogy ösztrogén dominancia áll fent nálam, túl sok ösztrogént termelek. Ahogy szedtem a norcolutot ez levitte és kezdett emelkedni a hő, és rá 14 napra szépen megjött.

Kezelt PCOS vagyok

2013. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi 4#-es válaszoló!

Nekem a dokim, azt mondta azon kívül, hogy nem mindig van spontán peteérésem, nincsen más bajom, kivizsgált engem és a páromat is. Szednem kellett 3 hónapig, minden ciklus 3. napjától,5x1 szem Clostilbegytet és folyamatosan folsavat. Rendszeresen jártam Uh-ra, minden rendben volt. Akkor a görbém ilyen volt :


[link]


De letelt a 3 hónap, szünetet kell tartanom és ez az első gyógyszermentes hónapom. Nem úgy alakul, ahogy szerettem volna. :(

2013. jan. 28. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: A Norcolut nem viszi le az ösztrogént. Az csak egy megvonásos vérzést okoz, mivel progeszteron készítmény. A hő is azért ment fel tőle, mert progeszteronszármazék.
2013. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, én nem vitatom, de meghozta és ez a lényeg, különben nem tudom mi lett volna, lehet eü küret! Kórosan vastag volt már a nyálkahártyám:)

Köszönöm

2013. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!