Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budai Meddőségi Központban...

Budai Meddőségi Központban lehet orvost választani? Az olyan mintha magánorvost választanál?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Odamész és megkérdezik, hogy kihez szeretnél menni. Tőlünk is megkérdezték, de Én nem tudtam Senkit mondani, így Dr. Szűcs Zoltán doktor úrhoz kerültünk. Nagyon kedves, aranyos, fiatal orvos.

Remélem tudtam segíteni. Mikor mentek?

2009. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem kértünk időpontot,de nekem sokan dr.Sriba Esztert ajánlották.Köszi a választ,akkor megnyugodtam,hogy választhatok:-))
2009. szept. 2. 13:25
 3/8 A kérdező kommentje:
És túl vagy már valamilyen vizsgálaton?
2009. szept. 2. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi már mindenen túl vagyunk. A Férjemnek lesz még egy 3. sperma vizsgálata, mert az elsőnél 30 milliós volt az eredménye, ami jó, a másodiknl meg már csak 7 milliós, ami már nem túl jó. Most ezt akarja mégegyszer megnézni a doki. Ettől függ, hogy lombik vagy inszem. Én bízom az utóbbiba.

Sok sikert Nektek. Egyébként, Én azt mondom, hogy sztem. ott Mindenki jó.

2009. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül?
2010. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Lehet választani orvost!De Skriba Eszterre én legalábbis nem tudok jót írni!Ő is mint nő,úgy gondolná az ember,hogy talán tudja és átérzi valamennyire,min megyünk keresztül.De iszonyat lekezelően viselkedett!Sajnos még otthon kiderült,hogy HPV vírusom van ami magas kockázatú.Vittem az eredményem,hogy tőle is véleményt kérhessek,de fent feküdve a vizsgálat alatt megkérdezte kétszer gorombán,hogy hát mi van oda írva a papírra!? Gondolhatjátok! Ha a szememmel lett volna baj,vagy olvasási problémám lenne nem a meddőségi központba megyek! Megkérdeztem van-e rá valami gyógyszer vagy lehet-e valamivel kezelni. Erre a válasza : nincs rá gyógyszer nem lehet kezelni,védekezzünk a férjemmel óvszerrel,hát hogy most babát akarunk ez van,így jártunk!El is jöttünk,elkértük a papírjainkat,eddigi eredményeinket,próbálkozunk máshol!

Ui.:HPV-re másik orvostól kaptam gyógyszert és elmúlt!:-)

2010. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom dr.Skriba Esztert.

Meg egyáltalán a BMC-t sem. Lehet, hogy ingyenesek a vizsgálatok, de nagyon is elvárják a pénzt.Ha nem adsz mindjárt az elején, akkor bunkó, lekezelő stílusban beszélnek veled, és hiányos infókkal küldenek haza.

Egyébként Skribáról beszéltem, de alapvetően ezek a visszhangok. Nyilván volt akinek ott sikerült a baba, annak pozitív ez a hely, de mi most megyünk át a Kaáliba, abban sokkal jobban bízom, ott minden ismerősömnek sikerült a baba.

2010. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, és ha nem egyértelmű az ok, hogy miért nem jön a baba, akkor ott nem is fogod megtudni.

A tipikus 3-4 alapvető vizsgálaton kívül ott mást nem végeznek, de még csak fogalmuk sincs, arról, hogy akkor hol máshol végeznek más vizsgálatokat. A Kaáliban több vizsgálat van, amíg nincs meg az ok.

2010. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!