Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparaszkópiás műtétem után...

Laparaszkópiás műtétem után nem akar megjönni a menzeszem. Előfordulhat pár nap késés emiatt?

Figyelt kérdés
Volt valakinek ilyen tapasztalata? Igaz még csak 4 napot késett, de előtte nem késett soha ennyit sem. Vajon bezavarhatott?
2013. jan. 29. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nőgyógyászati jellegű volt a műtét, akkor még akár heteket is késhet..
2013. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen cisztákat távolítottak el a petefészkemből.

Azért remélem mihamarabb megjön! Köszönöm a választ!

2013. jan. 29. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni hamarosan, azért mégiscsak egy műtét.. Missed ab műtét után is azt szokták mondani, hogy még a 7 hét is belefér ha nem jön meg... bár az már nagyon a szélső érték szerintem... Nyugi max 1 hét szerintem és megjön..
2013. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De gondolom mész vissza kontrolra, mert ott viszont majd jelezd ha még nem jött meg!!! Hátha fontos lehet
2013. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor kell jelentkeznem a dokinál, ha megjön a menzeszem. Már hétvége előtt volt olyan érzésem, hogy meg fog jönni, a melleim is nagyon fájtak, de mára az is elmúlt és azóta semmi. Azért ha nem jön meg egy hét múlva sem inkább elmegyek a dokihoz.
2013. jan. 29. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csinálnék egy tesztet a megnyugvás végett.
2013. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen az se rossz ötlet, egyébként, én is missed ab után rögtön terhes maradtam....


1. voltam

2013. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Tegnap már megjött úgyhogy ma már az orvost is megjártam! Indulhat a babaprojekt! :)
2013. febr. 1. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!