Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy mi van...

Lehetek terhes? Vagy mi van velem?

Figyelt kérdés
December 3.-án megjött normálisan a menstruációm, együtt voltam a barátommal, szedek tablettát, az együtt lét után kb. 1hétre megint volt vérzésem ami 2,5 napig tartott de nem olyan volt mint máskor, nagyon minimális volt és inkább barnás. Ahogy elmúlt az is megint együtt voltunk és megint ugyan ez volt velem. Január 7.én legkésőbb meg kellett vna jönnie ha minden igaz de nem jött meg azóta sem.. Lehetett az beágyazódási vérzés? De észrevettem furcsa dolgokat magamon (mell növekedés, nagyobb étvágy, reggelente hányinger, közérzet változás). Lehet hogy terhes vagyok? Vagy csak bebeszélem magamnak. Ha nem vagyok az akk mire véljem ami történik velem?? Tesztet még nem csináltam mert meg akarom várni a következő menstruációm időpontját, meg félek is egy picit attól is ha igen de viszont akk is ha nem! Válaszokat előre is köszönöm :)
2013. jan. 31. 02:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne tesztet venni. Már az 9-10 körül tuti kimutatta volna a pozitív terhességet.
2013. jan. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Január 9-10 körül
2013. jan. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
pedig tesztelj,mert ha az vagy a tabit abba kéne hagyni...ha más akkor meg irány doki
2013. jan. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem várnék tovább, vagy teszt, vagy irány a doki! Ha nem terhesség akkor okozhat gondot a gyógyszer is!
2013. jan. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
tesztelj ne várj.Gyógyszert szedsz.Az nem jó a magzatnak....
2013. jan. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne félj a teszteléstől, a bizonyosság, bármi is lesz az eredmény biztos jobb mint ez a tipródás.
2013. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, a következő mensit azt várhatod..:) Szerintem is tesztelj, mert ha pozi lesz, akkor már igencsak illene dokihoz menni, ha negatív, akkor meg pláne, hogy miért is történt ez, és miért nem jön meg. Várom az eredményt! Remélem megosztod Velünk! :)
2013. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megvettem ma a tesztet! Holnap reggel az 1. vizeletből megcsinálom mert az a legbiztosabb! Holnap írok, hogy mi van!:) Köszönöm :)
2013. jan. 31. 23:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már délutániból is meg lehet csinálni. Nekem első kimaradt mensi napjától 3. napon délutániból lett egy erős pozitív, másnap reggeliből halványabb volt. 18 hkm
2013. febr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2013. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!