Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy érzitek, sikeres ez a hónap?

Hogy érzitek, sikeres ez a hónap?

Figyelt kérdés
Nektek mikor kell,hogy NE jöjjön meg és miket tapasztaltok(ha már vannak jelek)?:)
2013. jan. 31. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
02.01-ére nem varom. Mellbombo feszules, alhasi fajdalom, erzekenyseg, 2 napja pici verzes, hom meg fenn van. Nem beszelem be. Bar nagyon vagyom a babara, igyekszem jozan maradni.
2013. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

mennyire ment fel a hőd? én még csak 2napja nézem (reggelente) és 37

kicsit régebben néztem folyamatosan,akkor mindig 36.3, 36.4 volt,tehát remélem,hogy baba lesz :)

A hasam az fájdogál nekem is és a mellem is,ha megnyomom és nagyon étvágytalan vagyok(ami egyáltalán nem volt rám jellemző eddig)...

2013. jan. 31. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:

Hali!


Hányinger, mellfeszülés, szédülés, hasszurka, szagérzékenység.


Holnapra nem várom, a hőm ma 36.8 de az alaphőm 36.2. Bizakodok hogy sikerült, ez az első hónap, hogy hőmérőzéssel próbálkozunk, amúgy 9 hónapja.

2013. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 2.-ára,ez az 5. próbálkozós hónap.Eddig enyhe görcs,de semmi,hőm ma sajnos kicsit leesett,cicim fáj...még reménykedünk.
2013. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nekem a hőm változatlan,a mellem fáj,a hasam szurkál,elég fáradékony vagyok,de szó szerint folyton aludnék és nagyon reménykedem.:)
2013. febr. 1. 18:47
 6/14 anonim ***** válasza:
2-ára vártam még mindig semmi. Ti hogy álltok?
2013. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 TeLány ***** válasza:

Sziasztok. Én 8-9-re nem várom. De már annyira türelmetlen vagyok úúútálok várni.. :)

Hogy hogy 2-ára vártad és még semmi? Teszteltél és -? Az még semmit nem jelent ám..lehet akár egy héttel később is + a tesz! :) Hajrá.

Ja "tünetek": megjövős, enyhe hasgörcs 4-5 napja kb...mellfájás, ami sosem szokott lenni..kb ennyi.

2013. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1utolsó előtti vagyok, 1-jén teszteltem negatívat, azóta nem merek, mert meggyőződésem, hogy csak bebeszélem magamnak :)

Péntekig várok.

2013. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 TeLány ***** válasza:

:) Megértem! De én nekem a bizonytalanság a halálom. Én nem bírnám. Akkor inkább tudjam, hogy nincs és kész, kezdhetem a következő hónapot... :)

De így meg együtt tesztelünk majd! Hajrá Mindenki! :)

2013. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4.vagyok.Nekem megjött :(
2013. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!