Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez trifázisos görbe? Rántsatok...

Ez trifázisos görbe? Rántsatok le a földre!

Figyelt kérdés

[link]


Tudom hogy a trifázisos görbék 5%-a nem jelent terhességet, de a maradék 95 meg igen!!! Másik oldalról nem akarom beleélni magam, simán lehet hogy csak valami betegség lappang bennem (nem érzem magam rosszul amúgy), vagy egyszerűen csak nekem ilyen a szervezetem (első hőmérőzős hónapom)... de másik oldalról meg olyan jó reménykedni!


Ne éljem bele magam, vagy azért picit reménykedhetek?? 29-30 naposak a ciklusaim, hétfőre nem várom.


2013. febr. 1. 09:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szép a görbéd, ez tény. De ez még igazából nem jelent semmit, pláne, hogy az első hónapban mérsz. Lehet, hogy neked mindig így emelkedik a hőd. Ha hétfő után is ilyen magasan marad a hőd, na akkor már tényleg lehet reménykedni. Drukkolok!
2013. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van, nem szabad beleélni magam, mert koppanás lehet a vége. Meglátjuk.
2013. febr. 1. 10:07
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű,szabályos,bár az enyém is ilyen lenne :( ma esett le 4tizedet :(
2013. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Szabályos vagy sem, már egy éve nem jön a baba :(

Sajálom hogy neked se jött össze, kívánom hogy a következő hónapban sikerüljön!

2013. febr. 1. 10:30
 5/30 anonim ***** válasza:
A görbéd látva talán most,drukkolok!
2013. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem elkeseríteni akarlak, de nekem az előző, meg az azelőtti is a válaszolók szerint gyönyörű, ígéretes és trifázisos volt. Eredmény meg nuku. Szerintem én vagyok az a bizonyos 5%. Persze ez nem jelenti, hogy neked nem jött össze, csak még ne éld bele magad.

Most az enyém is így néz ki az utolsó 3 nap mint a tiéd, minden nap egy tizedet emelkedett. Bár most gyógyszert is kaptam, lehet csak azt mutatja...

Azért drukkolok neked (meg magamnak is)!!! Majd írd meg mi lett!!

2013. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szép görbéd van!

Nekem is ilyen volt, mikor teherbe estem - bár nem akarom hogy tényleg nagyon beleéld magad, csak leírtam, hogy nálam hogy volt. :)

Ha a következő napokban megállapodik a hőd ezen a szinten, akkor nagy az esély!

A tesztelés reggelén mikor 37,1-et mértem már tudtam, hogy pozitív lesz a tesztem! :)

Drukkolok, majd írd meg, hogy mi lett az eredmény!

16 hkm

2013. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Szorítok neked nagyon.
2013. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, köszönöm szépen.
2013. febr. 1. 15:08
 10/30 anonim ***** válasza:
Én azt mondom igen! Már tesztelhetsz:))))drukkolok
2013. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!