Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a teherbeesésr...

Mennyi az esély a teherbeesésre, főleg ha aznap volt peteérésem?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet bízni a Férfiakban,mennyire tudják kontrollálni az ejakulációt?Az időben kivette dolog,mennyire tuti,érzi,hogy előtte nem jött semmi?Ha pont ejakuláció előtt vette ki,előtte már kerülhetett spermium a hüvelybe?
2013. febr. 1. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
igen,kb kétmilliószor írták már le, csak ezen az oldalon, hogy a megszakítás Nem védekezés.
2013. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen kerülhetett be spermium előtte is, de akkor veszélyesebb, ha nem veszi ki időben. Ezt viszont olyan dolog, hogy vannak akik megbízhatóbbak ezen a téren, és vannak akik nem, meg sokmindenen múlik. Mindenesetre legalább a peteérés környékén normálisan kéne védekezni, és nem megszakításosan, ha nem akar gyereket az ember.
2013. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Arra lettem volna csak kíváncsi,hogy mennyire érzi,hogy jött e valami előtte vagy sem,pláne ha pont előtte vette ki!

Ha jönne a baba ,örömmel fognánk,nem lenne gond!

2013. febr. 1. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer kikérdeztem erről a párom, mi is ezt csináljuk, és babát is tervezünk egy-két hónap múlva, most csak játszunk picit, húzzuk az időt :) Ő azt mondja, hogy már másodpercekkel előbb érzi, és ilyenkor ki is veszi. Utána még jó pár másodperc eltelik, mire jön bármi. Bár a megtermékenyítéshez egyetlen spermium is elég, a petesejtig eljutni egyedül nem tud... kicsi az esély. De bejöhet, ezért unatkozó tiniknek semmiképp sem ajánlanám, ha épp erre jár és olvassa egy! :) Nekünk pedig tényleg nem lenne gond :) Ahogy látom, nektek sem :)
2013. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó válaszoló!Jól látod nekünk sem lenne gond!

Nem tudom, viszont,mert nálunk ez úgy volt,hogy kivette és már élvezett is,szóval nem telt el szerintem egy mp sem!Ezért is gondoltam,hogy lehet ,hogy most összejött,ráadásul az időzítés kíváló volt!Akkor együtt izgulunk most 2hétig?Reménykedjünk?

2013. febr. 1. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészséges párnál egy adott hónapban, ha jókor vannak együtt (normálisan) kb. 20% esély van a terhességre. Megszakításosan, még ha került is be valami, még kevesebb az esély. Persze olyan pároknál, akik semmiképp nem akarnak gyereket, és úgy is csak elvetetnék a babát, nem ajánlom a megszakítást, mert esély azért van, és sosem lehet tudni, de azért kevés.
2013. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt már hallottam,nos Mi örülnénk neki,ha sikerült volna,ugyan még élesben nem próbálkoztunk,de ha úgy alakulna,biztos megtartanánk és nagyon,de nagyon várnánk:-)
2013. febr. 2. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!