Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek még, ha már...

Teherbe eshetek még, ha már érzem, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Minden menstruáció előtt pontosan 1 héttel el kezd fájni a mellem, most is ez van, de nagyon szeretnénk babát, ha együtt leszünk még ebben a hétben, van még esély szerintetek, vagy tuti meg fog jönni?!
2009. szept. 3. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1héttel menstruáció elött még simán teherbe eshetsz,az én kis babám mensi elött 3nappal fogant ;)

Sok sikert kívánok nektek a babyhez :):)

2009. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindhárom terhességemnél azt éreztem, hogy meg fog jönni. Mellduzzadás, hasfájás, teljesen biztos voltam benne, hogy megjön, aztán mégis késett, és terhes voltam. Szóval az, hogy érzed, hogy meg fog jönni, még nem jelenti azt, hogy meg is jön:)!
2009. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszolóhoz: akkor jól értem, hogy már a menstruáció előtti tüneteid is megvoltak, amikor együtt voltatok, és úgy estél teherbe előtte 3 nappal?
2009. szept. 4. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Teherbe eshetsz, ha lesz peteérésed. Van spontán peteérés is, amit pl. egy orgazmus is kiválthat. De ezt ugye nem lehet előre tudni. Próbálkozni mindig lehet!

:)

2009. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!