Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim elött 2-3 nappal...

A mensim elött 2-3 nappal mindig barnázok! Ez normális? Babát szeretnénk ez nem befolyásolja a teherbe esést, ugye?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már vagy 3x feltettem, de értelmes válasz nekem se jött. Amit kiderítettem eddig: progeszteron elégtelenségre utalhat, ami nem engedi hogy rendesen megtapadjon a baba, vagy a koraterhességben el is megy. Vagy: teljesen normális dolog, itt van akinek van és mégis sikerült a baba, istentudja hanyadik héten jár már. Mi mondjuk csak 3 hónapja próbálkozunk, szinte ebben a hónapban volt az, hogy tuti jókor voltunk együtt és nem csak egyszer, szóval még nem kéne aggódnom, de aggaszt mégis ez a pecsételgetés a mensi előtt. Viszont nekem egyéb "tünet" nincs ami hormonzavarra mutatna, mint pl. a mellből savas folyás, vagy ritka mensi... egyedül annyi, hgy mielőtt elkezdek pecsételgetni, fáj a hasam, tehát tudom, hogy lassan ebből mensi lesz.

Neked hogy zajlik mindez?

2008. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk is most járt le a 3 honap mert azt megvártuk miután abbahagytam a gyógyszert! Még annyira nem dolgozunk a babyn de most azt hittem hogy sikerült mert a 21.dik naptol elkezdtem pecsételgetni én is és petefészek szurkám is volt de sajni megjött:((! Nekem a cuklisaim rendben vannak mert 27.dik napra mindig megjön:D! Csak attol félek hogy ez nem lehet-e gond vagy betud-e rendesen ágyazodni! Picit izgulok e miatt de remélem hogy minden rendben lesz! Ti régota probálkoztok?
2008. jún. 4. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
3. hónapja. :-) És épp ma beszéltem egy lányzóval akinek ugyan ez volt, kapott rá gyógyszert, mert hormonzavarra gondoltak. Neki is 27-28 napra jön meg, nekem is és Neked is. Szóval hasonló cipőben járunk. Most vagyok a 22. napon, picit szorítgat a hasam, de hálistennek pecsételés nincsen. Ha most se jött össze elmegyek orvoshoz, hogy utánajárjunk a dolgoknak. Nem szeretném húzni az időt. Hosszú az én élettörténetem ahhoz, hogy már tegyenek is valamit, ne csak a csodát várják! :-)
2008. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát legközelebb ha nekem megint ez lesz akkor én is elmegyek dokihoz! De amugy itt olvastam hogy irták hogy ez természetes! Hát nemtudom....

Neked pedig szortiok hogy babás legyél:DD! Majd irj ám hogy mi lett!

2008. jún. 4. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!