Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15-én escapelleét vettem be...

15-én escapelleét vettem be (17 orára rá) rá 1 hétre barnás pirosas vérzés.30 kiszakatt a gumi másnap teszteltem negativat. Viszont 1-jén kelett volna megjönnie helyett tojásfehérje állagu nyulos folyás van. Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A 30-án kiszakadt gumi után másnap hiána teszteltél, mert ha terhes lennél, akkor is legalább ke´t hét, mire a teszt kimutatja.

A 72 órás csak akkor hat, késöbb - két hét múlva már nem.


Elvileg lehetsz terhes.

2013. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom h a 72 orás nem hat csak az nap megakadályozza a beágyazódást.De ez a tojásfehérje állagú nyák mi lehet?
2013. febr. 6. 19:35
 3/8 Szandy89 ***** válasza:

bizony hogy lehetsz!sok olyat hallottunk már,hogy hiába vette be a tabit,de lehet,hogy a tabi kavart be!

De azért holnap vagy ha van teszted még ma csináld meg! Ha elsején kellet volna megjöjjön akkor már este is kimutatja,ha terhes vagy.

2013. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyúlós tojásfehérje szerű folyás = most van a peteérésed

Azt hogy 1-jén kellett volna megjönnie, valószínűleg felülírta a 72 órás tabletta. Hiszen 22-én volt utoljára vérzésed, tehát 1-jén nem kell hogy újra megjöjjön.

2013. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és akkor jogosan aggódsz a 30-án kiszakadt gumi miatt, de csak 14-e körül tudod majd teszttel megállapítani, mi a helyzet.
2013. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Akkor most peteérésem van? És 14 peig tesztelejek?
2013. febr. 6. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy most van peteérésed, a tojásfehérjés folyás leginkább arra jellemző, és ha azt nézem, hogy 22-én megjött, reális is. És ha így van, akkor nem vagy terhes, hiszen a kettő üti egymást. Ha most nem fog történni semmi "baleset", és rendesen védekeztek, akkor tök felesleges tesztelned.
2013. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi lett végül?
2013. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!