Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem megoldható a mindennap...

Ha nem megoldható a mindennap ugyanakkor kelés (váltott műszak miatt) elvileg jó az is, ha mindennap 6 óra alvás után mérem a hőmet? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
én 3 szakban dolgozom!ha éjjeles voltam akkor mindíg délután mértem egy kiadós alvás után!sztem tök mindegy csak legyen meg a 6 óra alvás!nekem így tökéletes görbém lett!szépen látszott rajta a pé-m,meg mi,or egyre ment felfelé pé után!a leesés menszinél!tehát sztem lehet váltott műszaknál is mérni!
2009. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,akkor megnyugodtam:-))
2009. szept. 5. 09:37
 3/9 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen!:))
2009. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mérj hőt, inkább a tested jelzéseire figyelj! Azok sokkal biztosabbak! Nekem bejött! Első próbálkozásra! Sok sikert!
2009. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor te a szerencsésebbek közé tartozol,én 1 évig csináltam úgy,hogy csak a testem jelzéseit figyeltem és sajnos nem jött be,a rendszertelen menstrúációm miatt nem tudom pontosan mikor van peteérésem,ha egyáltalán van,mert nincs minden hónapban
2009. szept. 5. 10:40
 6/9 anonim ***** válasza:
első vok!nekem sem jött be a testem jelzéseinek figyelése,sőt a hőmérőzés sem,pedig rendszeresen vagyünk együtt párommal!már 16 hónapja próbálkozunk!:(((
2009. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor egy cipőben járunk,én már túl vagyok egy három hónapos closty kúrán,így se volt minden hónapban pém,most meddőségi központba készülünk,remélem ott tudnak rajtunk segíteni
2009. szept. 5. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
első és utolsó vok!én most fogom elkezdeni a 3 hónapos closti kúrát ha megjön a menszim!én nagyon bízom benne h ettől sikerülni fog,mert nekem van pé-m csak kicsit stimulálni akarja a doki!
2009. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sok sikert!!:-))
2009. szept. 5. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!