Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (Többi lent)

Lehetek terhes? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már másfél hónapja nem voltunk együtt a barátommal,mert hüvelyfertőzésem van,meg előző hónapba meg is jött rendesen.Majd most 20.án kell megjönnie.De mikor utóljára együtt voltunk gumi nélkül volt,igaz h nem ment el bennem.De azóta falok mint a gép:D Lehetséges h terhes vagyok?Megvárjam míg megjön e vagy nem,vagy vegyek terhességi tesztet?
2009. szept. 5. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy terhes vagy. Vegyél tesztet vagy menj orvoshoz!
2009. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha elmegyek orvoshoz.Egy vizsgálat során Ő kitudja deríteni h terhes vagyok igaz?

De egyébként mikor terhes valaki,közbe is megjöhet neki?

2009. szept. 5. 12:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, de tesztelni majd csak akkor érdemes, ha késik, addig még van legalább két hét. Pár nappal az együttlét után valós terhességgel összefüggő tüneteid még nem igazán lehetnek.
2009. szept. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az orvos egy vizsgálat alatt kideríti. De ha csak 20.-án kéne megjönnie, akkor még fölösleges aggódni.
2009. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha együtt voltatok védekezés nélkül, akár elment, akár nem, a terhesség lehetősége fennáll, ezt szerintem te is tudod, különben nem kérdeztél volna ilyet itt. Ha nem akarsz kisbabát, akkor felelősségteljesebben kell viselkedned, ez nem csak a te életed. (sőt elsősorban nem az - de ez az én személyes véleményem). A mensi késését mindenképp várd meg, mert azért nem annyira nagy az esély, mintha elment volna benned a barátod.
2009. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké!Köszönöm szépen a válaszokat
2009. szept. 5. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik válaszoló válaszát megcáfolom.Az orvos sem biztos hogy vizsgálattal ki tudja mutatni hogy babát vársz e.Nekem sem tudta megmondani,csak úgy hogy csináltatott labort.Na az 100%.Úgyhogy azt is kérd tőle hogy csináltasson vért és vizeletet.

ÜDv:30 hetes km.

2009. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A falánkság még nem feltétlenül a terhesség jele. Nekem is van olyan ciklusom amikor többet eszem. Ha megjön rendesen akkor ne aggódj, ha nem tesztelj!
2009. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19:26-osnak: Én is úgy gondoltam, hogy labor eredményekből állapítja meg :)
2009. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!