Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok az ovu...

Ha terhes vagyok az ovu tesztnek is pozitivnak kell lennie?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pozitiv LEHET, de nem torvenyszeru. Nekem nem volt az ,de vkinek igen.

50-50% h jelzi.

2008. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak mert nekem tegnap negatív lett. akkor nincs esély babqra
2008. jún. 4. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem jutott eszembe, hogy a terhesség megállapítására ovulációs tesztet használjak. Miért nem terhességi tesztet használsz? Szerintem az a biztosabb! Pláne ha megfelelő időben csinálod.
2008. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is terhességi tesztet csinálj!

Olvastam, hogy az ovu teszt orákel, vagyis jós. Akik ezt használják, legyenek nagyon erős idegzetűek, mert a poz.eredmény után is jöhet a mensi. Azért, mert nagyon nagyon sokan terhesek vagyunk, nem tapad meg vagy valami történik, és a menstruációval együtt vége lesz.

Szerintem várj egy picit, és csinálj egy HCG tesztet.

A medi-lab terhesteszt 20-as érzékenységű, az nagyon jó, csak alig lehet kapni.

2008. jún. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jott be az ovu teszt, amit egyebkent csak kivancsiagbol probaltam ki. Es kozel 6 hetes vagyok. Szoval terhesseg kimutatasahoz inkabb hcg tesztet hasznalj.
2008. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!