Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tudom, hogy a 15. napon...

Ha tudom, hogy a 15. napon volt a pém, akkor - mivel a második szakasz mindenkinek egyformán 14 nap - tuti biztos, hogy 29 napos a ciklusom? Tehát a 30. ciklusnapon kell megjönnie? Vagy ezt csak egy okos kitalálta, de teljesen nem tuti.

Figyelt kérdés
csak azért, mert nekem 27-28 naposak mindig a ciklusaim. És ma vagyok a 30. napon. A 7-9 dpo-n menzi szerű görcseim voltak és szurkált a hasam alja, de aztán ez teljesen elmúlt és semmi szokatlan érzésem nem volt. Most már harmadik napja görcsöl - enyhén - a hasam, mintha megjönne...lehet, hogy sikerült?? Vagy ez még mindig inkább olyan vagy igen vagy nem? Ezt már kimutatja a teszt, ha este csinálom?
2013. febr. 8. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A 14 nap csak az átlag. A normális luteális fázis 12-16 nap között egyénenként változhat. Egy holnap reggeli tesztet megér szerintem! Nagyon drukkolok!
2013. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

TESZTELJ!!! :D, drukkolok!

A 14 napot meg felejtsd el. Az igaz, h egyedenként állandó, fix napszám a luteális, de ez a szám emberenként változó.

2013. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!