Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1,5 hónapja nem szedek fogamzá...

1,5 hónapja nem szedek fogamzásgátlót, januárban kimaradt a menstruációm és most a héten volt peteérésem! Az első pozitív és az első negatív napon voltunk együtt a párommal! Szerintetek mennyi az esélyem arra, hogy elsőre összejön a baba?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de Czeizel Endre mondta, hogy minden egyes ciklusban, a lehető legideálisabb időpontban, a lehető legkedvezőbb feltételek mellett történő házasélet is csak 30% esélyt ad a fogantatásnak. Szóval, ha akkor volt a peteérésed, akkor 30% esélyetek van. De mielőtt tényleg elkeserednél, azért nézd azt, hogy nem halt ki a népesség, szóval, azért az a 30% nem olyan vészes eredmény. Csak ne légy elszomorodva, ha netán tán mégsem... Egy egészséges párnak átlagosan 1 év alatt sikerül a baba (+/- pár hónap ide vagy oda... tök mindegy, ez csak a nagy átlag). Szóval egy év alatt biztos sikerülni fog, valamelyik hónapban. Szurkolok! Hajrá! Csak lelkesen, és tessék élvezni a projektet... ;)
2013. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezt nem lehet tudni!
2013. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ritacoronita válasza:
mi 6 hónapja próbálkozunk de még semmi....én is azt hittem hogy ha egyszer együtt van az ember akkor azonnal megtörténik a csoda.az első 2-3 hónap mi is igy izgultunk.mára sajnos már beleszoktunk.sok sikert.irj hogy mi a helyzet
2013. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Elsőre összejött!Ma vagyok 12 hetes! :)
2013. ápr. 27. 18:43
 5/5 anonim válasza:
huh és már tudsz irni és olvasni ?
2018. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!