Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutesztet szeretnék venni....

Ovutesztet szeretnék venni. Még nem használtam ilyet. Van belőle több fajta is? Melyik a legjobb? Mult hónapban is próbálkoztunk a babóval, középidőben többször is, de nem jött össze.

Figyelt kérdés
Lehet nem volt jó az időzités. Ezért gondoltam kipróbálom. Valakinek segitett a teszt, igy teherbe esni?
2009. szept. 5. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 hónapja próbálkoztunk, aztán vettem a dm-be egy ov.tesztet.Elsőre peteérést mutatott,és most 4 hónapos a bébink:)
2009. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja,Corax lh ovulációs teszt 5 db-os volt DM-ben vásároltam kb.3000ft.
2009. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisbabádhoz. Ezek szerint neked egyből bejött. Mi 2 hónapja próbálkozunk, de biztos rosszul időzitettünk. Ő lenne már a 4. babánk, az elözőeknél sem használtam semmit. Igaz, hogy a 3. gyerekünk egy évi próbálkozás után sikerült, az első kettő egyből ösdszejött. De most nem szeretnék olyan sokáig várni, már nagyon szeretnénk a picit. Csak kiváncsi voltam ,hogy másnak sikerült-e a teszttel, és hogy milyen fajtával.
2009. szept. 5. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lányok!Tudom ajánlani a Vaterán az ovutesztet, mert én ott vettem. Teljesen megbízható, jól működik, a pasi aki hozza, nagyon aranyos és gyors.

Míg a Dm-es 5 db-os 3000 Ft, a Vaterán 20 db-ot vettem 1800 Ft-ért.

2009. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Várom még azokat akiknek igy sikerült.
2009. szept. 5. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket a teszteket nem ismerem,de tudnám ajánlani a MYBE Baby minimikroszkópot amivel minden nap ellenőrízhető,hogy mikor van a termékeny időszakotok.Egyszerű használat,és pontos eredmény.A barátnőm ennek segítségével első hónapban teherbe esett.Előtte éveken át hőmérőzéssel próbálta kideríteni,mikor van peteérése.


30hetes kismami

2009. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Corax-szal nekem is sikerült tavaly... Előtte 10 hónapig hiába próbálkoztunk, és egyes orvosoknak majdnem elhittem, hogy nekem biztos nincs is peteérésem. Igazából én csak ezt szerettem volna ellenőrizni vele... És hazudnék, ha azt mondanám, hogy azonnal sikerült vele... 3 hónap alatt elhasználtam összesen 6 db-ot, azaz 2 csomaggal is kellett vennem, mire összejött akkor, mikor peteérés közeledtét mutatta... De én nagyon meg voltam elégedve vele... A babám most 6 hónapos. A kistesónál is fogom figyelni a peteérésem (ami kiderült, hogy sosem a középidőben volt, hanem annál később).
2009. szept. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én a teszveszről veszem ezeket és ugyan az mint a vatera és én is maximálisan jónak látom és nem drága:)
2009. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!