Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tv-ben egy orvos azt mondta,...

A tv-ben egy orvos azt mondta, hogy nem kell mindig ugyanabban az időben mérni az ébredési hőmérsékletet! Szerintetek baj ha nem mindig mérem ugyan abban az időpontban?

Figyelt kérdés
(néha 2 óra különbséggel)
2013. febr. 10. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja mérem, ébredés után még kijövök a konyhába és akkor mérem meg. Mindig más időpontban van, hogy 6-kor kelek van, hogy 10 kor. Nekem max 2-4 tizedet változik a hőm, szóval szerintem tök hülyeség az egész.
2013. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Kedves első! Ahogy csinálod, úgy hülyeség is! Mindig egy időpontban kell mérni (max kicsi eltérésekkel) és nem a konyhában, hanem még a takaró alatt, mielőtt kikelnél az ágyból. Na így valós képet fogsz kapni az ébredési hődről.
2013. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor van, hogy felébredek és még nem tudom, hogy vissza fogok e aludni vagy sem, mikor mérjem? Van, hogy kitakarózva ébredek ilyenkor kezem lábam hideg, van, hogy arra ébredek, hogy meggyulladok a takaró alatt nem fog ez esetben rosszat mérni?
2013. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se mindig egy időben mérem a hőm és nagyon szép a görbém! Szerintem a lényeg hogy ki legyél pihenve!
2013. márc. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!