Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hogy teljesen befordu...

Normális hogy teljesen befordultam?

Figyelt kérdés

sziasztok.

második clostis hónapom van!tegnap voltam dokinál,és nem elég nagy a tüsző!tehát most sem sikerül a baba.clostit pedig csak 3hónapig lehet szedni!miért vagyok ilyen szerencsétlen?már élni sincs kedvem!!!tegnap óta csak bőgök!még a doki is azt mondta hogy bezzeg akinek nem kellene az teherbe esik!most úgy érzem nincs értelme semminek!utálok élni!nekem miért jön ilyen nehezen össze?


2008. jún. 5. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Normalis, h igy erzed magad.

Nekem sok ismerosom van, aki hasonlo cipoben jart, de mar mind pocakos. A Kaali intezetben segitettek nekik.

[link]

25 hetes kismami

2008. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen megértelek, de próbálj megnyugodni! Mióta próbálkoztok? Mekkora a tüsződ?

A clostyt valóban 3 hónapig lehet szedni, de még 3 hónapig megmarad a hatása, tehát segít a peteérésben! Menjetek el nyaralni a pároddal, élvezzétek az életet, lazítsatok! Ha nem jön össze a baba továbbra sem (3 hónap closty szedés után szüneteltetni kell a szedését), akkor én is a Kaáli intézetet javaslom (ha megtehetitek, és ha túl vagytok a vizsgálatokon, pl. HSG).

Nyugi, össze fog jönni a baba, csak még nem látta elérkezettnek az időt.

Mi 4 évet vártunk. 35 hetes kismama

2008. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szia.12.napon 10mm volt a tüszőm, doki szerint 20nak kellene lennie!én nem tudom hogy bírnám ki a 4évet,de biztosan megőrülnék!nektek természetes úton sikerül?
2008. jún. 5. 14:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia kérlek ne keseredj el ennyire.Tudom,hogy nagyon rossz átérzem a fájdalmadat meg a dühödet,mert én is ugyan ebben a cípőben járok.Én még csak az elején vagyok,mert mi úgy három hónapja vagyunk rajta hogy babánk legyen,de engem is kiborított,hogy már kétszer nem sikerült és aki meg nem akarja annak meg jön.Ha most ebbe a hónapba sem jön össze megyek dokihoz.De te se keseregy el,mert nekem van olyan rokonom aki szintén így járt és amikor gondolni sem merte volna,hogy neki valaha is lesz gyereke,már ott volt a szíve alatt.Ne ad fel és teljes szívemből kívánok minden jót.Egyébként az idegeskedés sem tesz jót,az is közrejátszhat,hogy megfogan-e.Probálj magad körül nyugodságot teremteni és ne csak azért legyetek együtt,hanem magatok miatt is és ne mindig az járjon a fejedbe,hogy vajon sikerült-e.Sok puszika és kitartás:)
2008. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszod!nagyon jól esett!kívánom hogy sikerüljön minden vágyad!puszi
2008. jún. 5. 14:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Szinte ugyan így jártam mint te.Clostit szedtem (leállt a petefészkeim működése)

FEladtam mindent....

Aztááán.... mégiscsak sikerült. :) Hogy hogy lehetett?? Az uh ugyanígy mint nálad a 12-ik napon nézte, Úgy emlékszem 8 mm volt. Teljes kibukás.... Aztán a hónap végén nem jött meg a mensi.....kiderült babát várok. De hogyhogy?? Addig kutattam, hogy azt írják az okosok hogy naponta nől a tüsző azthiszem 2mm-ert, és ha a peteérésed nem a 12 -ik napon van, hanem jóval később, még semmi nincs veszve. Nekem a 20-21-ik napon volt a pém. :)))) És ebből lett egy kis babó.

2008. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2.válaszoló, a 35 hetes kismama vagyok.

Nem értem a dokidat, a 12. napon 10 mm-es tüsző az szuper! Még nőni fog, nekem a 16-17.nap környékén volt 19 mm-es, de volt 15 mm-es is, amire azt mondta a dokim, hogy jó. Visszarendelt még további ellenőrzésre, hogy megnézze a tüsződet a 14., 16. napon? Ha nem, akkor sincs semmi baj, legyetek együtt a pároddal 2 naponta, mert nagyon ígéretes az a tüszőcske!

Nekem lombikkal sikerült, a jobb petevezetékem el van záródva, de a tüszőim éppen azon az oldalon termelődtek mindig.

2008. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó 2válaszoló,még a sírás is rám jött attól amit írtatok!nagyon hálás vagyok nektek,hogy ilyen aranyosak vagytok!!!!!nem hívott vissza,azt mondta mensi 3.napján kezdjem el megint a clostit,mert ebből nem lesz baba!de mostmár reménykedem megint!!!és próbálkozni fogunk,minden nap!sok boldogságot nektek!puszi
2008. jún. 5. 15:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne add fel!

Ha kesobb van pe-d, akkor elerheti a meretet. Valo igaz, ha alt. 14. nap van pe, egy piciket lehetne nagyobb is a tuszo, de azert ketnaponta szeretkezzetek a kovetkezo 10 napban!

2008. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem válts orvost, próbálj ki egy másikat, hisz nem kötelező jelleggel megyünk pont ahhoz akihez :)).

Én a helyedben most vennék LH tesztet (DM,Rossman-kb 3000 ft. félbe lehet vágni, így lesz 10teszt), és nézném minden délután. Lehet hogy a peteérésed simán a 18, vagy a 20 nap körül van. így végig elég az lh teszt. :)

Egyébként milyen hosszúak a ciklusaid?

2008. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!