Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hányadik dpo-n lett...

Kinek hányadik dpo-n lett pozitív (akár halvány akár erős)?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 7.dpo-n és már vettem 5 tesztet. Csütörtökre tervezem az első tesztelést! Szorítanátok nekem????:-)

2013. febr. 12. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindháromszor a 11. dpo-n lett poz, bár nagyon halványan. Normális erősség 14. dpo-n lett, bár még ott is halványabb volt a teszt, mint a kontroll.


Drukkolok nagyon!

2013. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9. dpo-n, de azt csak én láttam a 10.en már egy fokkal jobb volt és a 11.-en már a párom is látta
2013. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12 dpo-n csináltam az elsőt, halvány lett, de azért látható volt, 14 dpo-nál szép volt már, de gyengébb volt kicsit a kontroll csíknál.
2013. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En ma csinaltam. 11. Dpo. De meg halvany csikom sincs.
2013. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg kellene várnod legalább a mensid kimaradását, ha csak nem kell sürgősen orvoshoz menned, ahogy a terhesség lehetősége felmerül. Lehet, hogy sikerült, de csalódott leszel, ha túl korán tesztelsz és negatív lesz.
2013. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már feladtam ezeket a teszteléseket, mert mindig csak csalódást okoz. Nekem most volt múlt héten a 10. dpo-n halvány pozi és kár volt tudnom róla, hogy lehetett valami, csak nem tudott beágyazódni rendesen. Hosszas barnázás-görcsölés kíséretében elment, voltam vele dokinál is. Sajnos nem tud mit tenni, pedig rendes dokim van. 9 napja tart ez a barnázás, még több nap mire kitisztulok.Ha nem tesztelek és nem figyelek erre, akkor betudtam volna annak hogy megjött, csak nem olyan erősen. Szóval szerintem jobb megvárni amíg késik legalább 1-2 napot! Mindenesetre nagyon szorítok, hogy baba legyen!:)
2013. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó: ilyen kémiai terhességen, szinte minden nő átesik az életében néhányszor, anélkül, hogy tudna róla. Mielőtt a terhességi tesztek megjelentek volna, az embernek akkor fordult meg először a fejében, hogy terhes lehet, amikor a vérzése jónéhány napja késett.

Biztosan megvan a maga haszna annak is, hogy lassan a megtermékenyülés után néhány nappal kimutatható, ha sikerült az akció. De nagyon sokan "ugrásra készen" várnak a minél korábbi tesztelésre. Aztán komoly veszteségként élik meg, ha a pozitív teszt ellenére megjön a vérzésük. Holott a természet nem ok nélkül szelektál... Tényleg a legokosabb lenne megvárni a kimaradt vérzést, és utána néhány nappal bizonyosságot szerezni.

2013. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12. dpo délután, halványan, de látszott.
2013. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma vagyok 9. dpon és pozi lett. Még el se hiszem :-)
2013. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az enyem ilyen lett : [link]


eszmeletlen boldogsag van :-)

2013. febr. 17. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!