Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor eshetek újra teherbe?

Mikor eshetek újra teherbe?

Figyelt kérdés
Sajnos 3 hónapja lepényleválás miatt azonnal megcsászároztak de sajnos addigra a babának már nem volt szívhangja. Az érdekelne, hogy esetleg járt e így valaki még rajtam sajnos, és hogy mennyi idő múlva eshetek újra teherbe, mert nagyon szeretnék a párommal egy kisbabát!

2013. febr. 13. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó istenem, nagyon sajnálom. Én nem jártam így, de nem állhatom meg, h ne fejezzem ki a részvétem. Ez rettenetes. Nekem a 8 héten ment el a babám, az is irtózatos volt, de a te fájdalmad még ennél is rettenetesebb :-(

Annyit tudok csak javasolni, h gyászold meg, hagyj időt annak, h el tudd engedni, és ha úgy érzed, megtörtént, akkor vállalj csak következő babát. BÁr ilyenkor az ember azonnal szeretné gyógyítani a sebet, amit egy elvesztett kisbaba miatt érez, de hidd el, kell a lelkednek gyógyulási idő. Azért h ne kárpótlásként várd a következőt, hanem önmagáért. Bízom benne h hamar túl jutsz a fentieken, sok erőt és kitartást kívánok nektek.

HÁrom hónapot tutira ki kell hagyni, de szerintem itt még hat is lehet. Doki mit mondott?

2013. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rèszvètem!:-(

Mennyi idös volt a baba? Császár után egy èvet minimum kell várni.

2013. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8 hónap múlva lehet próbálkozni.
2013. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
32 hetesen történt, pont aznap töltöttem be. :( Borzasztó volt! Nem pótolni akarom, mert ő nekem akkor is az egyetlen drága kisfiam, hanem egy tesót szeretnék, mert ő a szívembe az első gyermekem volt. El is temettük végső búcsút vettünk tőle./ Újra átakarom élni azt a csodás érzéseket amit vele éltem át, mikor először megmozdult ahogyan izget-mozgot bennem, mert ennél csodálatosabb érzés nincs világon. Imádtam állapotosnak lenni.
2013. febr. 14. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, remélem nem haragszol, és talán válaszolsz, mi volt az oka a lepény leválásnak? vagy ezt tudják ilyenkor egyáltalán?

Nagyon nagyon sajnálom, felfoghatatlan és borzasztó ami történt veletek :( Remélem nemsokára teljesül a kívánságotok. Az orvost kellene megkérdezni, hogy ilyenkor mennyi időt javasolnak.

2013. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudják mi okozhatta, általában amúgy is a lepényleválásnak oka ismeretlen is marad. Sok kivizsgáláson is voltam, sehol nem találtak semmit se. Orvosomat megkérdezném, de ha nem lenne velem bunkó, addig jó voltam neki, míg kifizettem neki a sok pénzt (majdnem 100e Ft-ot).
2013. febr. 16. 14:18
 7/10 anonim ***** válasza:

6 hónap után próbálkozhattok, bár a császár miatt lehet jobb lenne kicsit több idő. Én 6 hónapra rá lettem terhes miután 36 hetesen halva szültem. De én simán szültem.

Nagyon sajnálom, én igazán tudom mit érzel!

2013. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon sajnálom, ami történt! Sajnos én sem tudok nagyon mit írni, csak úgy éreztem, muszáj leírnom, hogy mennyire együtt érzek veled, és hogy nagyon drukkolok, hogy mikortól lehet, hamar összejöjjön a kistestvére!

Én annyit tudok, hogy császár után, legalább másfél év kell ahhoz, hogy természetesen szülhess (persze ha minden rendben van). Tehát e szerint ha kivársz 9-10 hónapot, akkor már esélyes lehet a sima szülés. Bár nem vagyok azért biztos benne, hogy ebben az esetben is így van ez, szóval inkább kérdezz meg egy orvost! Menj át másikhoz, mert úgy gondolom, hogy ha csak a pénzed miatt volt kedves veled, akkor az nem orvos! Nincs hivatása, és biztos, hogy így nem is jó szakmailag! Az igazán jó orvost a sikerélményei és a szakmájának a szeretete hajtja, és nem a pénz!

Kitartást! Egyébként még ha megkérdezhetem, mikor történt a dolog?

2013. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
október végén történt a tragédiánk.
2013. márc. 24. 14:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, mi történt Veled azóta?
2014. febr. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!