Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Szóval 2 nappal ezelőtt együtt voltam a párommal és bár nem élvezett belém de mégis parázok mert először előre tette, majd a fenekembe és oda élvezett és én mégis úgy éreztem hogy előre is folyt.

Azóta pedig hasfájásom van haspuffadásom, gyakran hányingerem van, fáradságot érzek elég gyakran , izzadok, , meleg és hideg rázásom van!


Ezek lehetnek a tünetek?



#terhesség #hideg meleg rázás
2013. febr. 14. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Két nap alatt nem hiszem, hogy jelentkeznek a terhességi tünetek. Igen kicsi esélyt látok rá, hogy terhes vagy, de persze megtörténhet.

Ha a mensid legalább 1 hetet késik, akkor csinálj egy tesztet.

2013. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biológia órákat látom kihagytad...

Igen, lehetsz terhes, ha benned volt a pasi és se óvszerrel se más módon nem védekeztetek.

Terhestünetek legkorábban 12-14 nappal az aktus után jelentkezhetnek.

Ha korábban is voltatok már így együtt, akkor lehet, hogy már terhes vagy, és annak a tüneteit érzed, de ha csak ez az alkalom volt, akkor két hét múlva tesztelhetsz egyet, de legjobb a várható menstruáció napján.

2013. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Múlthéten voltunk együtt igy 9 napja de akkor óvszerrel viszont akkor is bennem maradt az óvszer és kifolyt előlre, ekkor vettem be escappelet és 2 nappal ezelőtt megint csak akkor igy ahogy leirtam!


Viszont akkor nem értem mitöl lehetnek ezek a tünetek??

2013. febr. 14. 09:44
 4/7 anonim ***** válasza:

neked ez már a harmadik kérdésed, nem?

normálisan írd már le, mikor volt az utolsó mensesed, és mikor voltatok együtt, dátummal.

terhesség tünetei meg NINCSENEK még.

2013. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen párszor már kiirtam valóban csak

szóval a menszeszem Január 19-én volt akkor kezdődőtt először Február 5-én voltunk együtt és még aznap szedtem be az escapellet is utána Február 12-én voltunk együtt megint azóta érzem ezeket a tüneteket!

2013. febr. 14. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 01.18, mi elsején voltunk együtt, úgy lettem terhes. ha az ötödike után beszedtél gyógyszert, akkor nem lehetsz az. feb.12 késő van ehhez, tünetek meg nincsenek, max. az agyad generálja őket. ha 28 napos a ciklusod, akkor nemsokára meg kell jönnie. és jó lenne megtanulni védekezni.
2013. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó rendben amint megjön a menszeszem remélem érkezik hamarosan elkezdem szedni a fog gátlót és igy később már nem fogok parázni!
2013. febr. 14. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!