Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm szerint, ha peteérés...

Barátnőm szerint, ha peteérés van akkor ilyen "tojásfehérje" szerű váladékja van. Ez normális? Ez aznap következik be ha peteérés van, tehát ilyenkor lehet teherbeesni, az előtte és utána lévő napokon nem?

Figyelt kérdés
2007. szept. 10. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hgy úgy tudod megvizsgálni magad, hogy fel kell helyezni a mutatóujjad a méhszájig, majd kihúzni, és a rajta lévő váladékot amit a méhszájról vettél a mutató és hüvelyk ujjaddal kell összecsippenteni majd szétnyitni óvatosan ameddig lehet. Ha átlátszó, és egészen jól hosszúra nyúlik, akkor van peteérésed (a nagykönyv szerint ez van megírva). Peteérés előtt 3-4 nappal, peteéréskor, és peteérés után 2-3 nappal érdemes próbálkozni, akkor a legnagyobb az esély a teherbe esésre! Sok sikert!
2007. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia,3-4 hetes terhes vagyok,mi akkor szexeltünk amikor az a nyálkás váladék jött belőlem. 12-14 napon,és teherbeestem:) de mind a 3 nap szexeltünk.
2007. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!