Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. -en voltam egyut a parommal...

5. -en voltam egyut a parommal . A teszteles tul korai lenne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Holnap reggel első pisiből már meg lehet próbálni.
2013. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már holnap reggel tesztelhetsz reggeli első pisiből.Ha esetleg nega lenne,akkor se keseredj el,akkor ismételd meg 1 hét múlva.

Megy a drukk :)


28+6 hkm

2013. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj, ha elmaradt a menzeszed.
2013. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:

én nem vártam meg,hogy elmaradjon a menzeszem,én már a nemvárt előtt egy nappal megcsináltam a tesztet mert nem bírtam tovább várni,és halvány pozi lett :)

Szóval ennyit az elmaradt menzeszről.Ha az 5.-i együttlétkor sikerült teherbe esnie,akkor onnantól 12 nap a beágyazódás,és holnap már 19.-e lesz,szóval ha akkor teherbe esett a kedves kérdező,akkor nem muszáj megvárnia,hogy kimaradjon a menzesze!!

2013. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha pont akkor teherbe esett, akkor már valószínűleg kimutatja. De nem derült ki a kérdésből, hogy az az 5-e, az mondjuk hanyadik ciklusnapja volt, vagy kimor kellene megjönnie. Az 5-i együtléttel teherbe eshetett akár még 8-án is, és akkor még csak 11 nap telt el, és nem biztos, hogy a teszt kimutatja. Ha meg negatív, akkor meg csak megy a dilemma, hogy most tényleg negatív, vagy csak korai volt a teszt. (Tehát tulajdonképpen nem derül ki semmi) Aztán meg a menzesz szépen megjön a rendes időben.
2013. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor a ciklusom 14. napjan voltam , es alltalaban 35 -34 naposak a ciklusaim , igazabol nem volt betervezve , hanem megszakitasos vedekezes. a parom 10 percel azutan ment el miutan kivette, de ha jon a baboca az sem baj, mert hazasokvagyunk:)
2013. febr. 18. 15:18
 7/12 anonim ***** válasza:
6.án történt ugyanez megszakítás nem sikerült igazán csak félig meddig. 3 napja teszteltem pozitivat. Más alkalomból biztosan nem lehetett, csak abból úgyhogy biztos vagyok a 6.ában. Szerintem már tesztelhettél volna ma is:)
2013. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 5-én volt peteérésem,és szombaton(16-án)délutáni pisiből,vaterás Wondfo 10-es teszttel halvány,de jól látható pozitívat teszteltem.:)Másnap reggel a Clearblue digitális tesztem szintén pozitív lett.:)
2013. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
teszteltem , mivel reggel ota nem pisiltem es nem birtam , es amugy negativ.:(
2013. febr. 18. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Hányas érzékenységűvel teszteltél?Egyébként nem mindenkinek mutatja ki nem várt előtt,ha baba van.Peteérésed mikor volt?
2013. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!