Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FONTOS Beágyazódáskor lehet...

FONTOS Beágyazódáskor lehet valamit érezni?

Figyelt kérdés
Most volt peteérésem, és már a párommal 3 hónapja próbálkozunk. Azt szeretném megtudni, hogy beágyazódáskor lehet-e érezni valamit? Ma elég sokat kellett pisilnem, és olyan mintha fel lennék fázva.

2013. febr. 18. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Utólag visszagondolva én menstruációs fájdalmat éreztem, de 2 hét görcsök után semmi nem volt és pozitívat teszteltem.
2013. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Már nagyon szeretnénk kisbabát a párommal, de félek attól is, hogy régebben sokat fel voltam fázva, és hogy emiatt nem jön össze. Nemsokára meg fogok keresni inkább egy nőgyógyászt.
2013. febr. 18. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Az még nem hátrány.Én vizes ciszta után estem teherbe mikor nem stresszeltem és nem készültem rá.Spontán.Orvos mindig jó meg várj a mensiig és ha semmi akkor teszt .
2013. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!