Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1,5 hete késik a mensesem....

1,5 hete késik a mensesem. Több tesztet is csináltam már (többfélét), és mindegyik időn túl lett csak pozitív. Ilyenkor mi van?!?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Képed van esetleg? Szerintem az is pozinak számít! De menj el dokihoz az a biztos!
2013. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 darabig tartogattam őket, vártam, hogy ahogy telnek a napok, majd kijön időn belül és erősen; de nem így lett, ezért mérgemben fogtam és kidobtam az összeset. Így nem tudok képet felrakni. Inkább csak az érdekelt/ne, hogy volt-e valakinek ehhez hasonló tapasztalata; és mi lett a végkifejlet?
2013. febr. 20. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok veszmadarkodni, de a mehen kivuli terhesseg eseten eleg gyakori, hogy idon tul lesz csak pozi. Par nap mulva ismetelj, es ha tovabbra is csak idon tul pozi, akkor doki azonnal. Az is lehet, hogy probalkozott a baba, csak nem tudott rendesen megtapadni. Passz, de dokit mindenkeppen keress fel
2013. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Nekem mindig idon tul jott ki a masodik csik mondjuk en eleg hamar teszteltem. De baba volt. Csak elveteltem sajna. Menj el dokihoz!
2013. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

időn tul az mit jelent? mennyi idő mulva jött ki a pozi?



POZITIV AZ POZITIV TERHES VAGY ÉS KÉSZ!!!!

2013. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, kedves utolsó, mert nekem is volt 3! időntúli (5-15 perc után) halvány és erős pozitívom 2 fajta tesztből, és nőgyógyászhoz is mentem emiatt, de nem látott semmit, azóta már menstruáltam is.

Elázni nem ázott el, mert nem életem első tesztjeit csináltam 2. babára várva.

Úgyhogy inkább az időn belülinek kellene hinni, így megúszható a csalódás...

2013. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nyugi nem biztos h terhes vagy. voltam már én is egyszer így. 2hetet késett és pozitív volt a teszt.orvoshoz 1 hónapos késés után érdemes menni sztem.
2013. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!