Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok nekem olyan terhess...

Mondanátok nekem olyan terhességi tesztet, amely 10-es érzékenységű és dm-ben kapható?

Figyelt kérdés

One minute-t vettem dm-ben, de csak a belső tájékoztatóban volt ráírva, hogy 25-ös. Sajnos a dobozán egyiknek sem láttam az érzékenységét, de szeretnék 10-eset venni legközelebb.

köszönöm a segítséget előre is.



2013. febr. 21. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a DM-ben nincsen 10-es. Viszont a gyógyszertárakban lehet kapni. Itt sokan szokták emlegetni a Gabriel tesztet, ami tizes. Én Predictor Early-t használtam már, az 12,5-es, bár erre sokan írták itt, hogy tévesen mutat pozítivat... Nekem nem volt ilyen tapasztalatom még vele... :o)
2013. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én neten (vatera) vettem 10-es tesztet, mert sem a drogériákban, sem a gyógyszertárban nem tudtak adni.
2013. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nem is értem, miért ilyen nehéz hozzájutni egy 10-es érzékenységű teszthez.
2013. febr. 21. 10:55
 4/13 anonim ***** válasza:
DM-ben nincs 10-es, de gyógyszertárban szerintem kapsz!
2013. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a neten rendeltem 10-es teszteket.

A Gabriel nem 10-es!

2013. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én sem találtam sehol 10-est, úgyhogy vatárán át rendeltem először, azóta direktben veszem a nagyon kedves és megbízható eladótól. Megadom az elérhetőségét, ha szeretnéd, csak írj privit. :) Ja, és azokkal a tesztekkel teszteltem most pozikat, míg a Gabriel még negatív.

Amúgy, a Gabriel 25-ös. Amiket még patikában lehet venni, nekem a Romed és a Corax be sure jöttek be, ezek a 10-es One Step-pel egyidőben szintén kimutatták.

2013. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A Gabriel nem 10-es.

Dm-ben nincs tizes teszt. A legjobbak ott kaphatoak a corax be sure sugaras es a clearblue. Millio tesztet kiprobaltam, ezek valtak be legkorabban. A 10-es Valentin, ami tok draga es gyogyszertarban kaphato semmire nem volt jo.

2013. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, es az olcso neten rendelheto 10-es tesztek sem jok. Mar a menzesz elott 4-5 nappal voltak pozitivak a clearblue es tarsai, a 10-es tesztek csak az elmaradas utan ugy egy hettel lettek pozitivak.
2013. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17:22! Már nekem is megfordult a fejemben, hogy mi van, ha az a bizonyos netes 10-es teszt csak "papíron" 10-es! ...sose tudhatjuk...
2013. febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs, én is gondolkodtam rajta. Ezeken a netes teszteken kívül van vagy volt még gyógyszertárban a Qupido, első terhességnél ezt lehetett kapni, nem volt olcsó és 10-es. Negatív volt, amikor a corax meg a clearblue pozitív. Mostani terhességnél Valentin nevűt adtak a gyógyszertárban, ami 10-es. Szintén bezavart, hogy negatív, miközben halványodott a clearblue meg a többi. Később is vettem még egyet, hátha, de semmi. Aztán már nem is költöttem rá. A netes 10-esből nekem ugye meg volt rendelve egy hatalmas pakkal, mert olcsó és 10-es, így azt nem sajnáltam, minden nap teszteltem vele és már az orvos is megerősítette hasi ultrahanggal az 5 hetes terhességet, akkor kezdett el halványodni. Ezek a 10-esek szerintem minden, csak nem érzékenyek.

Persze HCG-től is függ, tehát, ha valakinek beválik a 10-es, annak a többi teszt is rég kimutatná, csak lehet, nem próbálta. Én azt tapasztaltam, hogy korán nem érdemes tesztelni, de ha az ember nem bírja ki, akkor korán a clearblue a legjobb vagy a vérvétel.

2013. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!