Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után érezhetem a...

Mennyi idő után érezhetem a terhesség tüneteit? Félek hogy csak beképzelem magamnak, annyira akarom.

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban 12.-étől 15.-éig volt meg a mensim, és 16.-án és 17.-én voltunk együtt a párommal. Utána még sokáig feküdtem mindkét alkalommal.

Nagyon szeretnénk a babát, de én félek hogy csak beképzelem a tüneteket annyira akarom...


Feszül és szurkál az alhasam és oldalt is. Van rá esély hogy baba lesz?


Köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 21. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ez még nagyon korai lenne. Szerintem azért fáj, mert most van peteérésed. Nem szoktál hőmérőzni, vagy ovu tesztet csinálni? Nagyon hasznos dolog, és nem is drága. Nekem nagyon bejött, a végén már tudtam, hogy mikor miért érzem, amit érzek.

Amúgy -amikor én teherbe estem-, akkor a melleim fájtak iszonyatosan. Majd leszakadtak, na, innen tudtam, hogy kisbaba van a dologban. Ha gondolod a hőmérőzésről és az ovu tesztről is írok bővebben tapasztalatot, írj priviben, ha gondolod.

Régóta próbálkoztok?

2013. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem a melleim egyáltalán nem fájnak :( Most kezdünk még csak bele a babaprojektbe, ez az első hónap. Egyenlőre még úgy vagyunk vele, hogy egy fél évig nem csinálunk semmit, csak együtt leszünk amikor kedvünk van hozzá és aztán lesz ami lesz, reméljük hogy sikerül babásodnunk így is, praktikák nélkül. Ha majd fél év után se lesz baba, akkor majd elkezdek hőmérőzni, ovu tesztelni meg teázni.


De azért remélem összejön a babóca hamar.

2013. febr. 21. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ha jól számolom akkor a ciklusodnak még csak a 10. napján tartasz, tehát valószínűleg még a peteérés előtt jársz. Hány naposak a ciklusaid? Általában érdemes a ciklus 8-24 napja között minden másnap szeretkezni, ha nem akartok nagyon "spontánok" lenni. Hány évesek vagytok?
2013. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim, mindketten 22 évesek vagyunk. Ha hétvégén együtt leszünk megint a párommal, akkor mennyi a babára az esély? Vasárnap lesz a 13. napom.
2013. febr. 21. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ugy jo lessz!!! A menszi elsö napjatol szamolt 13-14.-ik napon vagy a leges legfogékonyabb akkor probàlkozz! Ha a parod elmegy benned(bocsi) gyertyàzz legalabb 5 percig!!! Kezd el szedni a magzatvédö vitamint és igyàl palàstfü teat!! Hidd el nagyon hasznos!!!
2013. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én 4 hetesen éreztem, felpuffadt a hasam (és nem, nem híztam!), azóta is úgy van, fájnak a melleim, görcsöl a hasam:) szerintem egyedi. de mindenképpen két hét az együttléttől. előtte nincs tünet. hiszen 7-12 napig be se ágyazódik, ergo nem termelődik a tünetekért felelős HCG hormon.
2013. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani hogy inkább peteérés előtt mint után. A spermiumok megfelelő környezetben napokig életképesek( méh, petevezető pl.), amíg a petesejt arra jár, éldegélnek. :-) Szóval jó a 13.nap, de azért ma is. Minden nap ne, mert a spermiumok jobb minőségűek ha 1-2 napot kihagytok.

Én a ciklusom 26. napján éreztem először terhességi tüneteket, pl. nagyon érzékeny volt a mellem. A többi tünet csak az elmaradt menstruáció után jött kb. 1 héttel, pl. émelygés, szédülés. Próbálj ne nagyon stresszelni, mert ez is akadálya lehet a babásodásnak.

2013. febr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmi különöset, ne gyertyázz stb. ne stresszelj rá mert akkor nem leszel terhes!Uramatyám..

Fiatal vagy még nem hajt a biológiai órád felesleges ilyeneket csinálnod. Az orvosok egy év sikertelen próbálkozás után foglalkoznak az emberrel, de ha fél év múlva sem sikerül akkor kezdd alkalmazni a "trükköket", különben felesleges csak élvezd az egészet úgy több esélyes van a babára :)

2013. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az utolsónak, a legjobb módszer a gyerekhez, ha felszabadultan és jókat szeretkeztek. Eszedbe ne jusson tornagyakorlatokat végezni utána, mert a párod vagy meghal a röhögéstől, vagy az élettől is elmegy a kedve, nemhogy a szextől... Ha nem jön össze azonnal, majd összejön a következő, vagy az utáni hónapban. Ez nem gyorsasági verseny.:-))
2013. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt,hogy már a peteérés utáni 9. napon elkezdődtek a tünetek,konkrétan szédülés,hányinger.Azt hittem csak beképzelem,de baba volt.
2013. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!