Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemesek, nektek is gyomorid...

Inszemesek, nektek is gyomoridegetek volt az inszem utáni napokban, ki hogyan vészelte át a csigalassúsággal telő napokat?

Figyelt kérdés
Ma vagyok az inszem utáni 4. napon és bár tudom a stressz nem használ nem tehetek róla folyton liftezik a gyomrom. Ez volt az 5. inszem és eddig nem volt ilyen gondom.

2013. febr. 23. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan nekem még nem volt inszemem, szerencsére nem kellett, de úgy gondolom, lehet, hogy most összejött Neked!!! :)

Hajrá!

2013. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem most volt az első, most vagyok az inszem utáni 10 napon, de elég stresszes vagyok. Persze, könnyű mondani hogy ne izgulj, de éjjel nappal azon jár az ember agya, hogy vajon végre sikerül? Már lassan három éve várunk rá, de ez a hónap mindenen túltesz. Persze lehet azért a sok vizsgálat meg ez a hercehurca is közre játszik ami azért ezzel jár!

Sajnálom hogy már az 5.nél jártok. Biztos nem lehet könnyű!

2013. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kitartás mindkettőtöknek!

El tudom képzelni, hogy nagyon rossz lehet! Kívánom, hogy most mindkettőtöknek sikerüljön!!! Nagyon drukkolok!

2013. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia kérdező.

sikerült az 5.inszem?írjál.Nálatok mi a gond?Miért kellett az inszem

Nekem az első sikerült holnap megyünk uh.-ra.

Nekem nem jutottak fel a spermiumok azért kellett a segítség az inszem.Puszi

2013. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!