Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire számít a teherbeesésh...

Mennyire számít a teherbeeséshez a szerelmeskedés gyakorisága?

Figyelt kérdés

Olvastam már arról, hogy a túl gyakori házasélet csökkenti a teherbeesés lehetőségét. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire?

Szoktam nézni kérdéseket, válaszokat és rengeteg nőnél láttam, hogy havonta maximum 4-5-ször bújnak össze a párjukkal. Tényleg annyira fontos a mennyiségre is figyelni? Mert mi jóval többször próbálkozunk...


2009. szept. 9. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó kérdés.Mi 3 hónapig próbálkoztunk 3 naponta,nem jött a baba.A múlt hónapban alig voltunk eggyütt,3 szor összesen,pont a köztes időben,utánna ,betegség és meló miatt semmi nem volt,és most van 2 pozitiv tesztem:-)))Pont erre a hónapra nem számitottunk,és úgy néz ki hogy épp most sikerült:-)
2009. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly márciusban csak egyszer tudtunk együtt lenni abban a hónapban, és már itt alszik a lányom. :) Az időzítés a fontosabb, nem az együttlétek mennyisége. A spermium a női testben 3-4 napig is vándorol, és akkr is meg tudja termékenyíteni a kiszabadult petesejtet.
2009. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az előzőnek szívből gratulálok, Nektek pedig sok sikert kívánok! :) (bocsi lemaradt az előzőből)
2009. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiürül a "tár", akkor a spermiumok újratermelődéséhez 72 óra kell. Persze folyamatosan termelődnek, de ha gyakori az együttlét, akkor előfordulhat, hogy az ondóban nincs elég sperma. Persze az sem jó, ha sokáig állnak készen és csak később érnek célt, mert akkor meg elöregednek. Mi nem számolgatunk, de eddig így is összejött mindíg, pedig mióta gyerekünk van igen nehéz összehozni egy-egy alkalmat. Most várjuk a negyedik babát, ha minden igaz.
2009. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen a párom is olvasta, hogy ritkábban kell sexelni, amikor áttértünk volna a 4-5 naponta sexre a napontáról!, hát szerencséje volt a páromnak, mert pozi lett a teszt.

Itt alszik 14 hós kisfiam.

A nagy meg a gyerekszobában.

De nekem is egy olyan hónapban jött össze, amikor a nagyobbik gyerek beteg volt, itthon voltunk egy hetet, fáradt voltam a gyerekkel foglalkoztam, nem a párommal. Ahogy az első válaszoló írta kb. :)

2009. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen a természet ezen részről...Mi is szerettünk volna kisbabát, de alig tudtunk együtt lenni a férjemmel. Amikor együtt voltunk, az is sem a megfelelő napon, hanem peteérést követő nap. És mint kiderült terhes is maradtam, előtte való hónapokban meg egyáltalán nem voltunk együtt, mert dolgoztunk váltott műszakban mindketten. Úgy látszik, megint bejött az a rengeteg tojás,a mit a férjem megevett..:)
2009. szept. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elgondolkodtató válaszokat!:-)

A babásoknak pedig gratulálok!

2009. szept. 10. 08:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! mi januárban kezdtük el a babaprojektet. Kb heti 3-4 alkalommal szeretkeztünk, (persze nem programozottan) és márciusban terhes maradtam. Szerintem nem függ a gyakoriságtól, de van egy olyan mondás, hogy a petérés előtt csökkenteni kell a szeretkezések mennyiségét, és peteéréskor meg növelni.

Sok sikert! Ja,és nagyon fontos, hogy ne görcsölj rá a babára, mert annál tovább várat magára!!!

27hetes pocis

2009. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem a doki azt mondta, ha a pasi egészséges lehet naponta, másfél naponta szexelni, mi minden nap szexeltünk, és elsőre terhes maradtam. a nagyfiammal mi is kiűrített tárat tltöttünk, három-négy napig vártunk, és nem is jött a gyerek azonnal, nekünk a gyekori szex vált be.


azt mondják minimum heti kettő-három kell, hogy baba legyen, és azt, hogy sok meddő pár azért nem lesz babaváró, mert ez valamilyen okból hiányzik. tény, hogy a baba zextől lesz, és az is tény, hogy minél több van - ésszerű keretek közt - annál nagyobb az esélye. De az is tény, hogy egy szex is van akinél bőven elég, mint ahogyan azt hamarabb is olvastad. próbáljátok ki ezt is azt is....:-)

2009. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem orvos azt mondta, hogy a legjobb minőségü és mennyiségü a sperma 2 hét után, de ennyit azért nem kell várni, de akkor a legjobb. Szerinte ha 4 naponta történik az megfelelő, de a legfontosabb, hogy akkor amikor a pe előtt vagy alatt, mindenképp legyetek együtt.
2009. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!