Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. -re nem vártam, másnap...

5. -re nem vártam, másnap csináltam is egy tesztet ami negatív lett, de 2 napja napjában többször nyilal a bal petefészkemnél, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
PCOS vagyok de szerencsére a Merckformintól beállt a menstruációm és az orvos 2 hónapja azt mondta elkezdhetünk próbálkozni baba ügyben.5.-re nemvártam nem jött meg,menstruációs görcseim voltak de mára már csak a napjában többszöri petefészekbe szúrás maradt.A mellbimbóim 2 napja állnak mint a cövek és égnek!Mitől lehet a petefészkemnél a nyilalás?Reménykedhetek abban,hogy baba lesz a dologban?
2009. szept. 9. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez tuti baba!nekem ugyanez volt.:).söt,az elsö tesztem nekem is negativ lett..tesztelj jövöhét közepe fele!:)sztem gratulälhatok..:)
2009. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy feszítő érzés van az alhasamban,főleg ha felállok még bele is nyilal.
2009. szept. 9. 22:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Nagyon örülnék neki ha baba lenne,de engem aggaszt ez a petefészek szúrkálás! Az nem gond?
2009. szept. 9. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Már tesztelhetsz újra. Ha baba, akkor elvileg már vmit mutatnia kell a tesztnek ennyi késés után. Majd írj!
2009. szept. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elsövagyok.na mi lett??????:)
2009. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam,mert még nem csináltam :P A héten akarok csinálni,mert már biztos kimutatja ha terhes vagyok...borzasztó nehéz kivárni,de inkább biztosra megyek:) Szerintem holnap veszek tesztet és szerdán reggel megcsinálom!Feltétlen megírom,hogy mi lett az eredmény!Hát nagyon remélem,hogy 2 csíkom lesz :)
2009. szept. 14. 13:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem és pozitív lett!!!:)))Most nagyon boldog vagyok,el sem merem hinni. Köszi,hogy szorítottatok nekem!!!
2009. szept. 22. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!