Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett előbb peteérésem? A...

Lehetett előbb peteérésem? A mensesem augusztus 16-án volt meg utoljára,30 naposak a ciklusaim. A peteérést meg szoktam érezni enyhén, meg a hőm alapján is, de előtt volt szerintem, mint kellett volna.

Figyelt kérdés
Elkezdett feszülni a mellem és a mellbimbóm nagyon érzékeny lett. Ezek után múlt hétvégén egyik nap olyan szúrú fájdalmat éreztem a méhemben, illetve körülötte, hogy nem bírtam kiegyenesedni. Lehet, hogy beágyazódás? Folyásom nincs most egyáltalán. Csak valamiért folyamatosan fázom, pisilek és idegbeteg vagyok mindentől. És megjön érzésem van, pedig még csak 10-e van. Légyszi írjátok le a véleményeteket! Köszönöm.
2009. szept. 10. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezek a tüneteim voltak. Ma kellett volna megjönnie. Csináltam reggel egy tesztet és pozítiv lett.

Viszont a menstruációs görcsöm még mindig megvan.

2009. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)) De gondolom nekem még nem mutatna ki semmit a teszt attól függetlenül, hogy ha tényleg előbb volt pém
2009. szept. 10. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Csináltam hétfőn is egy tesztet de azon annyira halvány csík volt hogy alig lehetett látni. De ezek szerint már akkor is mutatta a babát.
2009. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ma kellene megjönnie, de eddig semmi. Egész nap úgy éreztem és érzem mintha már megjött volna, de megnézem és semmi. Nekem a mellem talán egy picit érzékeny nyomásra, a hasam az sokszor fáj. Hasonló mint amikor megjön, de mégsem teljesen olyan. Én még nem mertem tesztelni. Várok még pár napot.
2009. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is 16-án volt meg utoljára, holnapra nem várom, 27 napra. Tegnap teszteltem gabriellel egy halvány pozitivat, ma lillyvel egy negativat. Nem tudom most mi lehet, holnap reggel megint próbálkozom. Érdemes lenne neked is tesztelni, ha hamarabb volt péd. Nekem reggel volt egy kis hasfájás de elmúlt. Melleim eddig nagyon fájtak, de tegnap óta enyhült, ez nem jó jel sztem. De viszont a hőm magasan van, nem csökkenik. Nem értem már én sem mi történik. Holnap tesztelj te is.
2009. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!