Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem ma van a 14-dik napom a...

Nekem ma van a 14-dik napom a menzi elso napjatol szamolva, de en nemtudom hogy kell kiszamolni milyen hosszu a ciklusom! Majus 25-diken jott meg utoljara a menzeszem! Most ma van eselyem hogy osszejon a baba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ciklusod hossza: Az legutóbbi menzeszed első napjától a következő menzeszed első napjáig tart. A menstruáció első napjától számított két hét múlva kell próbálkozni (ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Ha (nem) várt menstruáció nem jön meg (késik), akkro tesztelj reggeli első vizeletből, az mutatja a legbiztosabb eredményt!

Trükk: Misszionárius póz, aktus közbe rakj kb. a derekad alá egy párnát, hogy megemeljen és aktus után gyertyaállás kb. 20percig, utána nyugodt fekvés. Sok sikert!

2008. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átlag ciklus hossza? Első válaszoló vagyok.
2008. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindig onnantol számold mikor megön a menzid.most ahogy irtad hogy ez a 14 napod akkor most jol számoltad. addig számold mig meg nem jön a menzi
2008. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában hány naposak a ciklusaid?

cilus 1.napja: amelyik nap megjön és a vége a következő első napja előtt. Tehát 1.napod május 25 és az utolsó az lenne, amikor megint megjön, ha megjön.. Nézd meg, hogy ált. hány napos szokott lenni, és az alapján már ki tudod számolgatni,tesztet a késés után pár nappal érdemes csinálni szerintem, akkor már biztosabb eredményt ad.

2008. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!