Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, tudtok ajánlani...

Lányok, tudtok ajánlani helyet, ahol esetleg ingyen elvégzik a spermavizsgálatot?

Figyelt kérdés
Ha esetleg nem ingyen az is érdekelne...
2009. szept. 11. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hol laksz, de a pesterzsébeti sztk-ban van andrológus, aki ingyen elvégzi a vizsgálatot.

2009. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,a Szentendrei szigeten lakunk,Bp mellett.Végülis bármelyik Sztk-ban elvégzik?Csak anyagvizsgálat van vagy esetleg más is?
2009. szept. 11. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahol van andrológus, csak ott végzik el. Szerintem. A páromnak volt spermavizsgálat és manuálisan is megvizsgálta a doki a nemiszervét.

2009. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Az elég kellemetlen lehetett...és az eredmény?Régóta próbálkoztok?Vagy esetleg már sikerült?:)

2009. szept. 11. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont egy éve próbálkoztunk, mikor teherbe estem (pcos-m van). A párommal hála az égnek minden rendben volt/van. Persze nem örült a vizsgálatnak, de a baba volt a cél, így megtette és ma már örülhetünk a 8,5hós kislányunknak. Ennyit szerintem a párodnak is megér. Sok sikert!
2009. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok Nektek!:)))Mi 8 hónapja próbálkozunk és 4 hónap ebből,amikor figyeltünk,hogy középidőben legyünk együtt...Persze,megteszi a párom,csak Ő a hátulról történő vizsgálattól tart,persze a cél szent!!!!:)Mégegyszer köszi,hogy írtál!Sok-sok boldogságot!:))))
2009. szept. 11. 19:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi Szegeden voltunk a Női Klinikán. A nőgyógyászom írt beutalót a férjemnek az andragógus professzorhoz. Ingyenes volt! 2 hét múlva lett eredmény és tökéletes lett:))) Kézzel is megvizsgálta de nem hátul:)))
2009. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez megnyuktató!:)))...és Nálatok azóta összejött?
2009. szept. 11. 20:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: sajnos még nem:(

De tegnapra NEM vártam a mensim és nem is jött!! Tesztelni még nem merek! Másfél éve próbálkozunk!

2009. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Húúúú,nagyon szurkolok!:)))Csinálj tesztet és írd majd meg mi lett az eredmény!:)))
2009. szept. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!