Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek nagyon rossz értékek?...

Ezek nagyon rossz értékek? Van remény, hogy helyrehozható? Hormonvizsgálat (3. napi) eredménye: TSH 2,260 LH 5,42 FSH 14,12 prolaktin 326,3 ösztradiol 73

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én nem vagyok orvos,de az LH-Fsh arány nagyon nem jó.Sok esetben pcos-re utal.A Tsh-nak babához azt mondják,hogy 2 alatt kell lennie,de szerintem az nem nagy eltérés.Prolaktin is magas,legalább is nekem az van a papiromon,hogy 29-ig jó,nekem a 3. napi 19.Helyre lehet hozni,egy jó endokrinológus segíthet.Rendszeres a menzid? Cuorterhelés,és inzulinmérés volt?
2013. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ. semmi nem volt még, ennyi az összes eredményem eddig. endokrinológushoz menjek ezzel tovább?
2013. márc. 3. 14:54
 3/13 A kérdező kommentje:
ja, az lemaradt, hogy a mensim rendszeres
2013. márc. 3. 14:55
 4/13 frászkarikaborsó ***** válasza:
szia, az fsh-lh aránynak az a lényege hogy az lh ne legyen magasabb mint az fsh, akkor pcos gyanús. Nálad ez fordítva van, ez nem pcos-re utal. Viszont attól még nincs jó hírem, mert a magas fhs a magas ösztraidollal kombinálva kimerülő petefészekre utal ami sajnos rosszabb mint a pcos, mert kezelni sem igazán lehet :( Hány éves vagy?
2013. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
35 múltam novemberben.
2013. márc. 3. 18:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Keress fel egy endokrinológust,mivel hormonokkal foglalkozik.Majd ő elmondja,hogy mi a következő lépes. Még nem kell elkeseredni.Kérjél 3 pontos cukor terhelést is.
2013. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ, igen, most ezen gondolkodom, mi legyen a következő lépés, és az endokrinológus lesz, remélem, találok valami jó szakembert. de azért a betervezett 21. napi vérvételt is megcsináltatom.
2013. márc. 3. 18:56
 8/13 frászkarikaborsó ***** válasza:
mindenképpen csináltasd meg, ott a progeszteron a lényeg, és minél magasabb annál jobb. Ilyen FSH és ösztraidol értékkel én azt javaslom hogy semmiképp ne halogasd az endokrinológust. És ugyanakkor menj el nődokihoz is mert ez a két magas érték jelenthet fizikai rendellenességet is a petefészekkel.
2013. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 frászkarikaborsó ***** válasza:

[link]


olvasd el ezt, szerintem hasznos :)

2013. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi!

a "fizikai rendellenességen" mit értesz?

2013. márc. 3. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!