Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha cickafarkfű tea ivása...

Ha cickafarkfű tea ivása közben megyek hormon kivizsgálásra mutathat eltérő eredményt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos igen, a cickafark megemeli az ösztrogénszintet!Ezt orvostól kérdeztem, vérvétel előtt! Ugyanígy a palástfű, az a progeszteront emeli!
2013. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a pajzsmirigy hormonokra nem lesz hatással? Jövő szerdán megyek vérvételre ,de nem tudom,hogy jó-e abbahagyni csak úgy a teázást.Pajzsmirigy lesz kivizsgálva.
2013. márc. 4. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
azt, sajnos, nem tudom. :(
2013. márc. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy...ma már nem iszok több palástfű teát ,hogy a hormonok rendes eredményt mutassanak, talán a ciklus második fele már nem olyan fontos és megjön rendesen a mensi is!
2013. márc. 5. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!